Samhain

 • Má vícero podob; vysloužil si přezdívku „Pan strašidlo“ (tak jsem ho pojmenovala i já); věk okolo 11000 let (můj milovaný démon je o něco mladší)
 • Znám i jako „Morný jezdec“ – jezdíval na noční moře jménem Tiara (dal ji ale svobodu, ale i tak se kolem něj zdržuje)
 • Znám i jako „Grof bezhlavý“ či u dětí „Pumpkinhead“ – zlé noční mostrum, které na Halloween zlým dětem bere duše a dobrý přináší vyřezané tykvice se sladkou dobrotou – odtud pramení chození po domech a strašení za sladkost
 • Zjevuje se dle toho, co chce u dané bytosti vyvolat
 • Jeho pravá podoba je vyšší postavy, svalnatý; zvlněné černé vlasy po lopatky, modrohnědé oči, jemně vykrojená ústa velmi bledé barvy; rohy má velmi dlouhé, které ukazuje jen málokdy, většinou jen při boji či v situaci, kdy ho někdo pořádně vytočí (prý až 2m); pokožka velmi bledá; svá křídla drží v mlze – ve skutečnosti má ale 3 páry ohnivých křídel, které však ukazuje jen těm, kteří si získají jeho důvěru (když jsem do něj rýpla se slovy, jestli půjde strašit na koštěti, odpověděl mi, že na létání má svá ohnivá křídla)
 • Ve většině případů se snaží u daného subjektu vyvolat lítost, a proto se zjevuje jako vyzáblý a nemocný tvor s prosebně natáhnutými rukami a slzami v očích (a že to hraje sakra dobře)
 • Co se týče oblečení, velmi nerad ho nosí a nejraději chodí tak, jak byl stvořený; pokud má už nosit nějaké oblečení, volí bavlněné a volnější
 • Vyniká v magických bojích, ale velmi dobře umí používat zbraně – meč, mačetu i kapesní nožík – okolnosti ho donutili k osvojení (v boji je velmi dobrý)
 • Vyniká v obrovské škále schopností – dle jeho vlastních slov „Někdy se mi až rozum pozastaví, čeho jsem schopný“, ale základní by se daly rozdělit do 4sekcí:
 1. Svádění – svými lichotkami umí počarovat každou ženu a to nejen v jeho světě; má velmi bohatý slovník něžných slov, kterým si dostane každou a bravurně ho ovládá
 2. Přepolarizování – dokáže přehodit chutě skoro každému tvorovi – vegetarián si dá maso a masožravec se pustí do zeleniny a ovoce (tak toto mohu potvrdit, protože jsem toto okusila a jako vegetarián jsem 3 dny jedla maso – na toto pozor před ním, protože ho to nejspíše baví)
 3. Levitace – dokáže se pohybovat bez pohybu křídel; to samé dokáže s předměty – silou mysli je dokáže zdvihnout, položit, přenést či po někom hodit
 4. Iluze a pomatení smyslů – dokáže vyvolat velmi reálné iluze – rád toho dle svých slov využívá jednak v boji a i při Halloweenu; lidi stresuje a ničí jim odolnost psychiky, aby užil svou specialitu – pomatení smyslů; následným náporem své síly na oslabenou psychiku dokáže objekty zmást a tak je přinutit udělat vše, co od nich vyžaduje…. (toto jsem též poznala, ale né u sebe – a umí to velmi dobře)
 • Umí být velmi přísný, ale i zábavný, rád si hraje a za svým cílem si jde za každou cenu; je moudrý a umí být velmi laskavý (chtěl mě pojmenovat „sněženka“, ale tak už říkám jeho milé)
 • Osobně jsem mu dala přezdívku Sauron a „pan strašidlo“, ale většinou ho nazýván „Samík“ (tak mu ale neříkejte – jen v případě, že vám to dovolí);
 • S vyřezáváním tykví je to pravda – po mé zpřízněné duši chtěl, aby si jednu proti stresu vyřezala
 • Obratný ve slovech a argumentech – nemáte před ním šanci ho nachytat (zkoušela jsem rejpat se slovy, kde se naučil strašit – odpověděl mi, že na to má strašící a strašidelné školy)
 • Dle mého názoru je to taková čilá směs a hravější kopa; je moudrý, bystrý, vždy si ví rady a vysloužil si mé uznání; považovala bych ho za přítele a oblíbila jsem si ho, jeho milou i jeho Tiaru – noční moru, která je velmi vstřícná a milá; jeho dcera je moje velmi dobrá kamarádka a zpřízněná duše

Diskusní téma: Samhain

Blbost

Datum: 21.04.2019 | Vložil: Antikristka

Byť kamarát s magickými bytosťami? To oni chápu našu primitivitu ludskú..a občas žartujú a my blbý ludia to berieme vážne a v návale sebeskosti alebo vlastnej hlúposti sme celý uchvátený ,že sa "kamarátime s peklom" :D Nieje to o kamarátstve, su tak vysoko a tak mudry a hlavne "neviditelny " (nevidíme ich 24h denne,nesledujeme, neoverujeme, nekotrolujeme a pod. ) , ze sa kamaratiť s nimi nedá. Ale oni sa "znižia " na uroven ludstva aby sme dokázali spolu komunikovat a vedeli rozumiet tomu co nas ucia.
Ps: skuste si povedat "chcem vedieť iba pravdu " a potom budu ich slová iné...len aby ste tú pravdu uniesli.
PS2 : dakujem za uzitocne informácie,stránka mi dala niečo ...

Blbost

Datum: 11.09.2016 | Vložil: Tak

to teda... kelti nebo wicca... zjevně tuhle stránku píše nějaká -náctiletá slečna, co nemá páru o čem mluví...

Re: Blbost

Datum: 08.09.2017 | Vložil: Mr. Green

slečna co sleduje "stmívání" (dle toho co zde uvedla), dle její interpretace se mi zdá, že je nejlepší kamarádka celého podsvětí (omluvte pokud se to nazývá jinak, nejsem od oboru) nemyslím, že by jsem mohla tyto informace brát vážně

Blbost

Datum: 12.08.2016 | Vložil: Jan

Blbost, je o keltský svátek začátku roku.

Re: Blbost

Datum: 03.04.2018 | Vložil: Realista

Zhodnotil bych to asi tak :jedná se sice o svátek Keltů, ale každá víra má personifikaci (zosobnění) svých božstev. Ten, kdo se provolává po x tisíců let provolává za boha je ve skutečnosti ta nejkrvelačnější bestie - viz lidstvo a Noe, Jákob a Izák, bůh, izraelský lid a poušť... Mám pokračovat, nebo to stačí?

Přidat nový příspěvek