Autorský práva a prohlášení

   Kdo by před 100 lety řekl, že se autorský práva budou vztahovat i k démonům a duchům. Chtěla jsem vytvořit jakési útočiště pro ty, kteří se zajímají o oblast temných, krvavých a strašidelných věcí, ale i pro ty, kteří si myslí, že se s nimi či s okolím něco děje. Aby si mohly vyhledat informace, či jen ze zvědavosti kouknout. Chtěla jsem i vytvořit seznam lidí, institucí či hrdinů, kteří by chtěli nějak těmto zlomeným, loveným či posedlým lidem pomoci. Ti, co by chtěli pomoci nemohou, a ti co mají pomoc v rámci povinností nechtějí, či je snad taková doba?!

   Většinu materiálů zde uvedených pocházejí z časopisů, zahraničních serverů, diskuzních fór, některé biblické literatury, esoterních a hermetických knih a samozřejmě internetu typu Wikipedie a dalších...

   Skoro veškerý materiál vybírám ze svých vlastních poznámek, kterých mám požehnaně. Kdybych měla tipnout počet stránek, rozhodně by to bylo kolem tisíce. Ano mám jich hodně. U většina mám ponětí, odkud jsem je vzala, ale něco už rozhodně nedohledám. Později bych se mohla pokusit vyfoti všechny složky a záznamové knihy, ve kterých materiály mám. To jen abyste mi věřili.

   Vzhledem k citlivým materiálům, bych tyto webovky zařadila do skupiny nad 18 let. Ale jelikož rodiče moc svá mláďata nekontrolují, neumí si s nimi povídat, nerozumí jim, nemohou se divit, že tu jednou přijdou. Tyto stránky tu nejsou od toho, aby tahaly vaše děti do problémů, nejsou tu ani od toho, aby jim dávaly informace o vyvolávání duchů, démonů či otevírání portálů. Pokud máte ratolest nepřiměřeného věku a myslíte si, že já jsem příčinou jejich vzdoru, tak to se pletete. V dnešní době plné počítačů, násilných her, vyčerpaných rodičů a závazků na jednu noc se není čemu divit, že mladí hledají naději tam, kde by ji hledat neměli.

   Hodlám na těchto stránkách pracovat i nadále, rozšiřovat je o zkušenosti "hmotných" lidí, kteří se chtějí podělit o své zkušenosti s temnem. Je tu prostor i pro vaše příběhy.

   Hrozně ráda bych také tu zveřejnila odkazy, telefony či e-maily na ty, kteří si myslí, že mohou od démonů pomoci, případně znají někoho, kdo to "umí". Exorcismus se i v této době oblast poněkud nestálá. Kněží v nynější době ztrácejí svoji víru a oblasti exorcismu, vymítání a žehnání se raději vyhýbají. Sama jsem se snažila kontaktovat katolickou církev, aby mi poskytla někoho na koho mohu odkazovat v případě již zmíněného vymítání, kdo by poskytoval rady, kde najít pomoc atd. Vždyť to znáte. Vícero církví mají vícero  způsobů. Někdo má zájem o katolického vymítače\kněze, někdo chce a věří zase těm pravoslavným.

   A na závěr, tyto stránky tu nejsou od toho, aby urážely církve, instituce, pravidla a jiné. Mají spíše typ útočiště, informačního portálu. Toutou cestou bych chtěla poděkovat tajemné bytosti Asar\Azar\Aser která mě přesvědčila o tom, abych stránky obnovila a podělila se tak o získané informace s druhým. A propo, pokud byste o této bytosti věděli "něco" dejte vědět.

zápisky

Můj starý výlev emocí, díky kterého jsem se rozhodla kdysi stránky zrušit

Stránky ukončeny!!!

Bohužel žijeme v době, kdy je egoismus na 1 místě. Už i ve středověku soused bonznul sousedku z čarodějniství, ač to nebyla pravda, aby získal její pole.

Vzkaz z Knihy návštěv..

Jen náhodou jsem dostal na tyto stránky, na článek "Azazel". A chtěl bych upozornit, že autor/ka webu si koleduje o žalobu na porušení autorských práv. Cca 60–70 % "Azazela" je totiž doslovně opsáno ze stejnojmenného hesla v biblické encyklopedii "Hlubší pochopení Písem", kterou vydali svědkové Jehovovi. Pouze na místech, kde je v originále Boží jméno Jehova (= Jahve, JHVH), v tomto čl. stojí Bůh. Jinak se zdejší "autor/ka" ani nenamáhal/a něco pozměnit, upravit. Zdroj samozřejmě uveden není.
Jestli se to v dohledné době nezmění, tak to bonznu. Protože autorské postupy ve stylu "Ctrl+Insert-Shift+Insert", to je prasárna na n-tou.

Ano, už je to tak. O Autorských právech se tu jednalo už dříve. Mám toho všeho dost. K tomu abyste si sedli k pc a napsali pořádnej článek, to ne. Ale kritizování, to vám jde.

1) Takže vážená-ný Iaara, či jak se jmenujete, ani neudáte totožnost, e-mail či kontakt, a hned tu vyhrožujete autorskýma právama. Kdybyste si přečetl(a) sekci O mě zjistil(a) by jste, že jsem u Svědků opravdu byla a vaše chování a přístup jen ukazuje světu jací svědkové jsou. Ano, skutečně byli určité články sepsány pomocí wikipedie, zahraničních satanistických stránek, biblí a Biblické literatury Svědků Jehovových.

A to také z důvodu, že Svědkové tuto oblast mají docela rozšířenou, ale kdybych napsala zdroj Svědkové, hemžili by se tu jen nadávky a urážky na jejich víru. A tomu jsem chtěla zabránit. Ohánět se právy umí každý a Vy jste tu všem ukázala, že Svědkové nejsou plní lásky, ale plní závisti vůdči svým článečkům. Svědkové nejsou na internetu vůbec oblíbení. Pokud si myslíte, že víte o démonech více než já, prosím. Řekněte mi svou adresu či tel  a já pokaždé když mi někdo napíše o radu odvětím na Vás. Ale to už mi nenapíšete že?

Ona encyklopedie se nevydává všem , ale převážnš svědkům, takže onen kdo psal, opravdu svědkem byl či je. Což je pro Svědky Jehovovi ostuda. Já byla svědkem 5 let a vím co a jak. Já být starším ve sboru vyhodím ho.

 

2) Kopírovat celý web na své stránky je hnus. Admin webu https://www.dark.majestat.cz/ a další nejmenovanné se ani neunáhlila k pozměnění některých slov. Tato adminka či admin se ani neunáhlil, aby změnil systém mého písma. Všimněte si pomlček, původu a pochopíte. Hnus. Byť proklet královno.

 

3) Stránky sloužili i jako útočiště pro ty, kteří měli s démony problémy - některým jsem poradila, některým ne. To už je minulostí. Psát na e-mail mi můžete stále a já si vás vyslechnu a pokusím se vám poradit, ale už se do toho míchat nebudu.

 

4) Snažila jsem se kontaktovat Katolickou církev Čr a mohu Vám zcela nezištně sdělit, že církvi je ukradené, jestli má někdo z jejich oveček problémy s démony. Jednu takovou "klientku" poslal její kněz pryč s tím, že s tím nechce mít nic společného a že se toho bojí. Však víra za vás stojí.

 

Takže:

 • Smazala jsem celou sekci "Smrt" , "Zajímavé" , "Ďábel a jeho jména" a velké články o Lilith, Samhainovi a Azazelovi. Na webu ponechám jen dělení démonů a Jmenný seznam, takže to, pro co jsem tyto stránky zakládala
 • Web se nebude nijak rozšiřovat a to taky zejména díky všem těm kteří v Návštěvní knize tento web kritizovali.
 • Vše co jsem smazala a to i Pečetě se sem nebude vracet. Najděte si to někde v Googlu a přeložte si to sami!
 • Pro ty co mi píší jak na démony, jak je vyvolávat atd. oznamuju, že tu nejsem od toho abych vám dělala učitele. Já jsem taky začala od ničeho.
 • Pro matky a otce dětí, kteří si myslí, že tento web ničí jejich potomky, chci říci, že je to právě jejich chování a výchova co je vede k temnu. Vážení rodiče, zamyslete se sami nad sebou. Když si zakládáte rodiny v čase, když na ně nemáte čas, nemluvíte s nimi, dáváte je do péče her na pc a televize, nezajímáte se o ně, pak se nedivte, že se uchylují k takovéto oblasti. Tyto stránky s tím nemají nic společného.
 • Web tu bude v tomto pořadí, nic se přidávat nebude, knihu kontrolovat nebudu, jen se budu chodit koukat na ankety.
 • Vracím se ke svému studiu a pokud i vy chcete pochopit stránky temna, naučte se anglicky či latinsky a projděte si web. Každý z Vás umí psát a používat Google.
 1. Vážení, pečetě démonů jsou nebezpečné věcičky. I když kolují na netu v mnoha provedeních, není radmo si s nima jen tak zahrávat. Pečeť není obrázek!!! Text slouží hlavně pro adminku výše zmíněného webu, která si zřejmě myslí, že je to legrace.
 2. Pro ty, co to tu měli rádi se omlouvám, ale já to tu nezakládala kvůli kopírování, ale kvůli spousta lidem, kteří měli a mají problémy s přítemností zlých sil a kterým nikdo nepomohl. Ať si katolíci či Svědkové vymítají démony samy. Já tu nejsem pro srandu nějakých bonzáků.
 3. Takže, je mi líto, ale smazala jsem veškeré články, ponechávám tu jen Seznam, který je složený z wikipedie, wikipedie infostar a stránek jedné americké satanistky. Dělení démonů je také z wikipedie.
 4. Pro přehled.. kvůli pakám, kteří si myslí že jsou mistři světa, pište si jim o radu co s démony... mě už nic nezajímá. Kritizovat umíte všichni, ale jakmile máte napsat něco, hledáte chyby.

 

A ano, nebudu tu zakrývat moji zálibu v temnu. Ač mi je 25, prošla jsem si peklem. Nebudu to tu líčit, ale život mi udělil spoustu kopanců, který bych nepřála ani svému největšímu nepříteli a to včetně toho největšího kopance. To byl i důvod, proč jsem začla vyhledávat temno. Ani katolíci a ani svědkové, ani hinduismus a buddhismus mi nepomohli. Vždy jsem byla jiná a vždy budu. Potřebuju o temnu vědět co nejvíce abych pochopila dobro.

 

Pro nechápavé: Web byl plný článků, ale díky komentářům jsem je smazala a ten finální byl onen od (více nahoře)

Závěr: Nechoďte ke katolíkům -  nepomůžou vám.. starají se jen sami o sebe, hlavně když jdou desátky... Snažila jsem se je kontaktovat o radu pomocí lidí, kteří měli s démony problémy a nic.... Hrají mrtvého brouka. A za druhé, nechoďte ke Svědkům Jehovovým. Jak tu vidíte umí jen poučovat