Kniha návštěv

Omen

Datum: 26.10.2020 | Vložil: Sail

Démoni se dají dát na vodítko. Existují slabší démoni a ti pro takové ty běžné účely postačí. Ti slabší dovedou člověka přimět k samomluvě nebo je jednoduše uhranout. Není to nic složitého. Démoni jsou ve většině narcisti a snadno se jim dá vlichotit do přízně. Pak pro vás vykonají i ty těžší úkony ne-li první poslední. Zničí vztahy, uspíší proces stárnutí pro oběť, přivodí těžší nemoci apod. Znalost povahy démonů je na zkušenostech, protože jsem se nesetkal, aby démon jel podle nějakých přednastavených pravidel. Jak si ho vychováte takový je, ale je zapotřebí to umět a zásadně ho nepodceňovat.

New search engine.

Datum: 11.08.2020 | Vložil: JamesSurry

[url=https://skoperations.site/q_demo_account.php]New search engine. - 1000 000$ [/url]

Hence, there is often a wide chance you to examine the trends and obtain it if inevitable. One is by having some "real estate' can be rented out. This carries risk as well as advantages to you.
<a href="https://skoperations.site/q_demo_account.php">New search engine. - 1000 000</a>
How to invest money wisely is all these oil that service station . ask themselves, but couple of really understand the process of investing profits. Anytime that you invest money, considerably more some amount risk involved. Before you decide to invest your money, you do evaluate possibility against the potential return that you will get a hold of. It is best to both invest and keep your money in the same precious time. The difference is any time you invest, you have a much higher possible return, but also an increased risk.

dotazy

Datum: 18.08.2019 | Vložil: Tajemný poutník v kápi

Tenhle web je rozhodně zajímavý, ale rozhodně není to co jsem hledal. No nic když už jsem tady, rád bych ze zeptal na pár otázek autora/ů tohoto webu. (Dále budu předpokládat množné číslo)

1. Jak to vlastně máte s těmi bohy a světy? Píšete o Nebi, Peklu a Agarii, ale co vím očistcem se vůbec nezabýváte. Citujete bibli a akceptujete existenci andělů a zároveň tvrdíte, že existují další bohové. Například někde jste zmínili bohy podsvětí, což je zajímavé neboť většina náboženství nemá více než jednoho boha pro jedenu "věc". Pokud tomu dobře rozumím, tak podporujete Miltonovu představu o Pekle. Tedy Staří bohové jsou vlastně vyšší démoni? To ovšem popírá váš článek o pečetích, kde mezi nimi rozlišujete.

2. Docela by mě zajímalo, jak chápete nebo zda vůbec akceptujete existenci jediného Boha Judaistických náboženství.

3. Zpochybňujete jeho všemohoucnost a absolutní dobro, lásku a pravdu která má být v něm? Nebo v něj prstě nevěříte? Ale pokud není Bůh co odlišuje démony od Andělů a co odlišuje Nebe od Pekla a lze přivolat anděla nějakým podomným způsobem jko démona?

4. Na čem zakládáte vaše znalosti o démonech - Zdroje


5. Jaké by jste mi doporučili texty ohledně démonů a démonologie obecně. Zajímají mě především staré texty něco jako Šalamoun, Dante, či Milton, ale pokud znáte něco nového co se snaží co NEJMÍŇ vycházet ze starých zdrojů a razit vlastní cestu, nebilo by k zahození porovnat to se starými texty, takže pokud něco podobného znáte můžete doporučit.

6.Pokud to co říkáte je pravda a nejedná se o mimořádně dobrý web s démonickou tématiku, jehož účel je pobavit čtenáře, navodit atmosféru a pod. (Například SCP nebo Neciklopedie), neměly by jste zájem se zúčastnit PARANORMÁLNÍ VÝZVY? Společnost skeptiků Sisyfos je vždy otevřená ověřitelným pokusům o dokázání světa či, schopností která současná věda považuje za neexistující. Moc toho o těchto silách nevím, ale jsem si jistý, že přijdete na něco co Sisyfos bude muset akceptovat. Stačí když porazíte pravděpodobnost jedna ku tisíci. Jediná podmínka je aby byl pokus opakovatelný a jasně změřitelný, například levitace, zahřátí předmětu, či něco podobného no za těch pár milionů to snad stojí ne. Pokud však démoni nikdy nemají schopnost zasahovat do ničeho jiného, než do psychiky lidí tak tak to asi nebudete schopni dokázat.

Dále jen řeknu, že společnost k tomuto tématu přistupuje zcela vážně a žádným způsobem si neutahuje z lidí. No dobře utahuje:-), ale ne v rámci PARANORMÁLNÍ VÝZVY. No pokud by se vám to vážně povedlo, asi bych rovnou volal záchranu, protože je celkem slušná možnost, že to pan Grygar (celkem vážný věřící pokročilého věku a jeden) nerozdýchá :-).


Něco o mě
Jsem student se zájmem o religionistiku a mytologii převážně severské kultury, kelti a germáni. Nyní jsem jen tak trochu zabrouzdal do křesťanské mitologie a zjistil, že je překvapivě rozmanitá. A opravdu mi příjde škoda že se o ni příliš nemluví. Mám na misli především vyřazená evangelia, spisy o démonech a pod.

Jen tak mimochodem, jestli to no nebylo jasné z předchozího textu jsem ateista a o tyto věci se zajímám z čistě akademického zájmu. Religonistika je nestranná prostě zkoumá a popisuje náboženství/kult tak jak je jaký má vliv na lidi a jakým způsobem ho lidi vnímají. Dále pak porovnává náboženství, zjišťuje jejich vzájemné vztahy a vývoj. toť vše, pokud jste dočetli až jsem tak jsem potěšen že jsem udržel vaši pozornost až doteď. Přeji pěkný den/večer/půlnoční rituál a ať vám démoni a zdraví slouží.

Re: dotazy

Datum: 18.08.2019 | Vložil: Tajemný poutník v kápi

Omlouvám se za chybějící interpunkci, už je po půlnoci a moje pozornost dosti selhává. Jelikož web neumožňuje editaci komentáře, už to tak nechám. Snad mě za to nesežerete.

Re: Re: dotazy

Datum: 18.08.2019 | Vložil: Tajemný poutník v kápi

Jinak úplně jsem Zapoměl na kontakt pro případnou odpověď či diskuzi.

vojta.tlusty@gmail.com

Re: Re: Re: dotazy

Datum: 18.08.2019 | Vložil: Tajemný poutník v kápi

Omlouvám se za překlep v emailu, správná forma je: vojtatlusty@gmail.com

Dále bych chtěl poznamenat, že za 4. můžete vypustit, zdroje jsou dostatečně popsané v článcích. Jen mě udivuje, že časopisy a články tipu Enigma považujete za relevantní zdroj, ale každému co jeho jest.

BRAŇTE SVÉ DĚTI RODINY A DOMOVY CHLAPY!§

Datum: 29.04.2019 | Vložil: Jaroslav Kvasnička

"OKRADLI MĚ A ZABILI MĚ!"

,,ORGANIZOVANÝ ČESKÝ STÁTNÍ ZLOČIN VŽDY VE PROSPĚCH PROFESIONÁLNÍCH PODVODNÍKŮ.MACHINACE S ŽIVÝMI LIDSKÝMI TVORY DLE STÁTU ČESKÁ LUDRA REPUBLIKA TAK AKORÁT S DUŠEMI OD KOL Z TRABANTA Z DDR ANEBO Z TUZEXU TEDY ČLOVĚK DUŠI ASI NEMÁ A TÍM PÁDEM I PRAŽÁDNÁ PRÁVA.GO SATANE GO.ARBEIT MACHT FREI ČESKO = KONCENTRÁK KONCENTRAČNÍ TÁBOR.A GDOPAK BY SE VLKA BÁL?VLÁDA ČESKÉ SVINĚ REPUBLIKY ANTIREPUBLIKY S KRIPLAMA PREZIDENTAMA ČR NÁS OBĚTI OBČANY ČR STO LET ZÁKEŘNĚ O VŠECHNO OKRÁDÁ A BRUTÁLNĚ VRAŽDÍ.ANEB 100 LET NACISTICKOFAŠISTICKÉ ZDRAŽOVACÍ GENOCIDY ČSSR!AŤ ŽIJE PAN SOUDRUH TOVÁRYŠČ GORBAČOV a pjerestrójka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§SATAN VÁCLAV KLAUS = ZÁKON?§JMÉNEM PÁNA JEŽÍŠE KRISTA JÁ DJ M A R G A E L LEAGRAM 666 999.A ZABÍJÁK ČR ING. MILOŠ ZEMAN EXEKUTORSKÁ TETRABESTIE.A na co jsme se narodili?POMOC POSLEDNÍ RÁJ TO NAPOSLED. :( JEDINÝ ČESKÝ OPRAVDU PROKLETÝ DŮM JE V ZATRACENÝCH IVANČICÍCH 66491 U BRNA JOSEFA VÁVRY 26/1!§NÁMĚT NA FILM?§ TÍSŇOVÁ LINKA ČR JE POUZE MRZSKÁ ODDECHOVÁ MÍSTNOST PRO NEJVĚTŠÍ LUMPY A LEMPLY,PROTOŽE ANI SANITKA A ANI POLICIE NIKAM NEPOJEDE DOKUD Z VÁS NETEČE KREV A NEJLÍP ABYSTE BYLI UŽ PO SMRTI A NEMUSELI SI TAKTO ŠPINIT SVÉ LOOSERSKÉ POSRANÉ PRDELE Z NAŠICH DANÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§PLATÍME SI SVÉ NÁJEMNÉ LOUPEŽNÉ VRAHY CELOU VLÁDU,PREZIDENTA A STÁTNÍ APARÁT CO TU JSOU JEN PRO SEBE ALE NE PRO NÁS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§OBČAN ČR = HOVNO§SHIT ŽID§SMRT ON-LINE aneb ČESKÝ STÁTNÍ TERORISMUS BEZ IMANENTNÍCH ZÁKONŮ A LIDSKÝCH JAKÝCHKOLIV PRÁV A SVOBOD.OMBUDSMANKA TATRMANKA PLACENÁ KŘIVÁKEM STÁTEM ČESKÁ REPUBLIKA JAKO SOUDCI ČR POLICAJTI PIČEŘI PČR PSYCHIATRIE ČR ATD. PROTI NÁM VŠEM LIDEM ČR!§?TORTURA!POLITICKÁ ČESKÁ STÁTNÍ JATKA S MASEM OBČANŮ ČR 100 LETÉ VÝROČÍ.\"

Re: BRAŇTE SVÉ DĚTI RODINY A DOMOVY CHLAPY!§

Datum: 03.08.2019 | Vložil: Čitatel

Dej se léčit, člověče. Ta tvoje nenávist a zloba Tě zničí. Je mi líto těch, kteří Tě potkali a na které jsi přenesl svojí nenávist. Přeji Ti, aby Tě zloba opustila a mohl jsi žít v klidu. Život je krásný a stojí zato ho žít. Každý přitahuje to, co vysílá a co si zaslouží.
Pokoj s Tebou, příteli. Snad Tě duchové ochrání od Tvých myšlenek a cesty, po které se řítíš.

démon/i

Datum: 23.06.2018 | Vložil: almas

démon ve své podstatě není ani zlý ani dobrý, je to neutrální entita a zlou nebo dobrou je jej dělá jenom to co z něj uděláte vy. Proto je někdy uváděn v seznamech jako anděl a v jiných jako démon. V každém případě není radno se zahrávat s jejich vyvoláváním či zaklínáním. Kdo neumí ovládat svou mysl, svoje myšlenky, podléhá zbytečným emocím, ať to ani nezkouší! Právě proto se mág před evokací vždycky "očiśťuje". Jistě -jsou rychlokvašky kteří něco vyvolají a zdá se jim že se nic zlého nestalo. Ale to jenom kolikrát otevřou dveře a nezavřou. Právě proto je ve světě čím dál víc posedlých, jak uvádějí exorcisté.

Démoni

Datum: 18.12.2017 | Vložil: Wetar

Někteří démoni jsou fajn. Jednoho znám.
PS: V seznamu chybí Marduk (též dobrá osobnost)

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek