Kniha návštěv

BRAŇTE SVÉ DĚTI RODINY A DOMOVY CHLAPY!§

Datum: 29.04.2019 | Vložil: Jaroslav Kvasnička

"OKRADLI MĚ A ZABILI MĚ!"

,,ORGANIZOVANÝ ČESKÝ STÁTNÍ ZLOČIN VŽDY VE PROSPĚCH PROFESIONÁLNÍCH PODVODNÍKŮ.MACHINACE S ŽIVÝMI LIDSKÝMI TVORY DLE STÁTU ČESKÁ LUDRA REPUBLIKA TAK AKORÁT S DUŠEMI OD KOL Z TRABANTA Z DDR ANEBO Z TUZEXU TEDY ČLOVĚK DUŠI ASI NEMÁ A TÍM PÁDEM I PRAŽÁDNÁ PRÁVA.GO SATANE GO.ARBEIT MACHT FREI ČESKO = KONCENTRÁK KONCENTRAČNÍ TÁBOR.A GDOPAK BY SE VLKA BÁL?VLÁDA ČESKÉ SVINĚ REPUBLIKY ANTIREPUBLIKY S KRIPLAMA PREZIDENTAMA ČR NÁS OBĚTI OBČANY ČR STO LET ZÁKEŘNĚ O VŠECHNO OKRÁDÁ A BRUTÁLNĚ VRAŽDÍ.ANEB 100 LET NACISTICKOFAŠISTICKÉ ZDRAŽOVACÍ GENOCIDY ČSSR!AŤ ŽIJE PAN SOUDRUH TOVÁRYŠČ GORBAČOV a pjerestrójka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§SATAN VÁCLAV KLAUS = ZÁKON?§JMÉNEM PÁNA JEŽÍŠE KRISTA JÁ DJ M A R G A E L LEAGRAM 666 999.A ZABÍJÁK ČR ING. MILOŠ ZEMAN EXEKUTORSKÁ TETRABESTIE.A na co jsme se narodili?POMOC POSLEDNÍ RÁJ TO NAPOSLED. :( JEDINÝ ČESKÝ OPRAVDU PROKLETÝ DŮM JE V ZATRACENÝCH IVANČICÍCH 66491 U BRNA JOSEFA VÁVRY 26/1!§NÁMĚT NA FILM?§ TÍSŇOVÁ LINKA ČR JE POUZE MRZSKÁ ODDECHOVÁ MÍSTNOST PRO NEJVĚTŠÍ LUMPY A LEMPLY,PROTOŽE ANI SANITKA A ANI POLICIE NIKAM NEPOJEDE DOKUD Z VÁS NETEČE KREV A NEJLÍP ABYSTE BYLI UŽ PO SMRTI A NEMUSELI SI TAKTO ŠPINIT SVÉ LOOSERSKÉ POSRANÉ PRDELE Z NAŠICH DANÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§PLATÍME SI SVÉ NÁJEMNÉ LOUPEŽNÉ VRAHY CELOU VLÁDU,PREZIDENTA A STÁTNÍ APARÁT CO TU JSOU JEN PRO SEBE ALE NE PRO NÁS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§OBČAN ČR = HOVNO§SHIT ŽID§SMRT ON-LINE aneb ČESKÝ STÁTNÍ TERORISMUS BEZ IMANENTNÍCH ZÁKONŮ A LIDSKÝCH JAKÝCHKOLIV PRÁV A SVOBOD.OMBUDSMANKA TATRMANKA PLACENÁ KŘIVÁKEM STÁTEM ČESKÁ REPUBLIKA JAKO SOUDCI ČR POLICAJTI PIČEŘI PČR PSYCHIATRIE ČR ATD. PROTI NÁM VŠEM LIDEM ČR!§?TORTURA!POLITICKÁ ČESKÁ STÁTNÍ JATKA S MASEM OBČANŮ ČR 100 LETÉ VÝROČÍ.\"

démon/i

Datum: 23.06.2018 | Vložil: almas

démon ve své podstatě není ani zlý ani dobrý, je to neutrální entita a zlou nebo dobrou je jej dělá jenom to co z něj uděláte vy. Proto je někdy uváděn v seznamech jako anděl a v jiných jako démon. V každém případě není radno se zahrávat s jejich vyvoláváním či zaklínáním. Kdo neumí ovládat svou mysl, svoje myšlenky, podléhá zbytečným emocím, ať to ani nezkouší! Právě proto se mág před evokací vždycky "očiśťuje". Jistě -jsou rychlokvašky kteří něco vyvolají a zdá se jim že se nic zlého nestalo. Ale to jenom kolikrát otevřou dveře a nezavřou. Právě proto je ve světě čím dál víc posedlých, jak uvádějí exorcisté.

Démoni

Datum: 18.12.2017 | Vložil: Wetar

Někteří démoni jsou fajn. Jednoho znám.
PS: V seznamu chybí Marduk (též dobrá osobnost)

Re: Démoni

Datum: 18.01.2018 | Vložil: Wandi

taky v Ostravě se nachazi jeden demon,řídí červený Nissan Micra a šmíruje všechny lidi a dělá jim naschvály. Posedlá zlým duchem ženská ročník 1953, všem co zná dělá zlo, ničí jim vztahy a její rodina s ní přerušila veškeré vztahy. Svraštělá zlá stařena, vypadá o 20let starší než je, jistá Věra N. pozor na ni! V zahraničí se věnovala kuplířství a v Ostravě dělá to samý

Možná je to jen polovina

Datum: 16.11.2017 | Vložil: Josef

Velmi zajímavé čtení, jen mám pocit, že někteří démoni jsou jinde uváděni jako andělé....
Nemusí to být rozpor, ale pro úplnost by asi sálo za se zabývat i tímto pohledem.

Zaujímavé

Datum: 08.11.2017 | Vložil: Endy

Keď som našla túto stránku, povedala som si: "Konečne!". Dejú sa mi divné veci, na ktoré som si už zvykla, len nedokážem pochopiť, že prečo ja. Ak by ste chceli komunikovať, dám tu email: janulka91v@gmail.com. Strašne ma to zaujíma.

Nazdar

Datum: 12.08.2016 | Vložil: Jan

Chlap co píše jako ženská, takže buď kopíruje nebo to píše víc lidí, hlavní ale je že to nejsou žádní odborníci a píšou co je napadne, nikoliv vědomosti.

Supr

Datum: 30.05.2016 | Vložil: Anonimka

Tolik informací. Mě zajímají tyto věci. Kde ses toto všecko dozvěděl/a.

Re: Supr

Datum: 11.08.2016 | Vložil: Náhoda

No mně taky. Je toho hodně.

LOL

Datum: 16.05.2016 | Vložil: aNONYM

JSTEEEEEEE BLBÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek