....

Datum: 29.10.2021 | Vložil: Markéta

Potřebovala bych pomoct. Měla jsem přítele a jednou jsem byla trochu zhulená. Slyšela jsem jak je mě někdo promlouvá a byl to muž. Chtěla jsem si lehnout k příteli ale začala jsem se celá klepat a bylo to jakobych dostávala elektrické proudy do nohou. Bylo mi nepříjemné vedle něj ležet a sdílet s ním lože. Lehla jsem si a snažila se usnout. Mezitím jsem pozorovala přítele. Jakoby ke mě někdo mluvil a když, zakončil svoji mluvu otázkou, pak se spící přítel zničehonic usmál od ucha k uchu. Zařvala jsem a strašně se začala bát. Přítel se vzbudil a začal jančit co dělám a strašně se lekl. Tak jsem mu to říkala a on říkal, že se mu jenom něco pěkného zdálo. O tom, že jsem slyšela mužský hlas jsem mu neřekla. Uběhla nějaká doba a mám jiného přítele, milého, rozumného a pozorneho ale včera večer se stalo to samé. Opět jsem si zahulila a nechtěla být sama. Přítel bydlí hned vedle mě. Tak jsem se oblékla a stala u zrcadla. Zatímco jsem si přes hlavu natahovala tričko, které má na sobě statistický znak a rohy. Viděla jsem tam démona. Byla to žena nebo starší dívka. V mojí hlavě zazněla věta ,,Něco ti nedochází a ty to víš " v tom zrcadle mluvila ke mě a byla mým odrazem. Měla černé vlasy a černé uhrančivé oči. Moment probíhal asi vteřinu. Rozhodila jsem rukama a měla obrovský strach a snažila jsem se opomenout fakt, že to bylo skutečně. Šla jsem za přítelem a všechno mu to řekla a měla obrovský strach. Říkal mi, že už je to dobrý. Že od koho jsem měla tu trávu a já se s ním dohadovala. Myslel si, že je to tím ale já vím že ne. Když jsem se mu dívala do očí viděla jsem, že to nebyl jenom můj přítel. Byl to uhrančivý pohled. Komunikoval semnou ve své hlavě. Bavili jsme se jako přátelé. Jako by se nic nedělo. V hlavě jsem měla myšlenku, že ulehávám s ďáblem. Celá jsem se klepala a břicho jsem měla jak pod elektrickým proudem, sem tam i nohy. Měla jsem strach ze smrti a tušila, že umřu a pak to najednou polevilo a bylo mi dobře. Ráno mi přítel říkal, že jsem debil, když jsem se ptala na předchozí noc a snažila se to oduvodnit. Ale nic z toho jsem mu neřekla. Co znamenalo to, co se mi snažila démona v zrcadle říct?? Tráva je nástroj, přes který se dostanu i jinde. Do takových astrálních skulinek v mé hlavě. Už to nikdy nevezmu. Ale co když se semnou snažil skrz marihuanu komunikovat?

Přidat nový příspěvek