Nikdy neprovolávejte jména démonů nahlas... Je to nepsané pravidlo

Není tajemstvím, že se mi pletou hodnosti.. z překladu mohou být (Prince) "Princové" knížata a vévodové (Duke) mohou být "Knížata; Presidenti(president) mohou být předsedy atd.. Takže u mě platí (Duke - vévoda); (President - nechávám v původním); (Prince - Princ); (King - král); (Marquiz - markýz)

Jména démonů

Nové dělení

01.09.2015 15:35
Jelikož poznávám, že wikipedie a všechny info z dolních "Jmen démonů" nejsou moc pravdivé a že naopak druhá verze démonů s křídly pravdivá je, překopala jsem celou sekci

Na úvod

10.09.2009 14:57
Démoni a jejich jména. Složitá operace, při níž jsem si prošla spoustu materiálů. Někteří démoni mají hodnost od Maršálů, rytířů až po císaře a krále. Někteří z nich mají i pečetě, jako příkladem Azazel. Protože se mi jejich hodnosti tak trochu pletou mohu v textech u hodností udělat chybu. Kdybyste narazili na nějakou tak mi napiště a já jeho hodnost upravím. Jelikož neexistuje žádný český netový seznam démonů, čerpám z anglických stránek jednoho nadšence, či spíše nadšenkyně - je to holka a taky z wikipedie, tedy z její druhé verze, než je ta oficiální. Tam je toho dostatek. Tyto stránky neslouží k uctívání démonů či jako návody na jejich invokaci. Všeobecně bych chtěla všechny varovat už jen před čtením jejich jmen a v žádném případě je nevyvolávejte. Takováto magie je jen pro ty největší odborníky. V žádném případě je neevokujte aniž byste nevěděli co se stane a bez patřičné ochrany.

Diskusní téma: Jména démonů

Demoni

Datum: 26.10.2017 | Vložil: Tonda

Nevite nekdo co je zac Reifar a Lusiana ??

Rozpojení kruhu

Datum: 09.09.2017 | Vložil: ...

Ahoj, když jsem jako menší s kamarády lajdsky vyvolávala duchy a věděla jen ty základy, naschvál nás vyděsil spolužák. Povedlo se mu to tak že jeden z nás rozpojil kruh. Mezi všemi námi proběhla až děsivá energie a těsně poté jsme se alespoň pokusili ducha odvolat...Nedávno se mi ten co rozpojil kruh svěřil že všude vidí jednu černou postavu, což se začalo stupňovat : nejdříve tam osoba stála, pak na něj hleděla, pak mávala a pak k němu byla blíž a blíž , vídal ji jeho pes, smálo se ,,to" na ni, a když se toho omylem dotkl roplynul se. Mám pocit že je to má vina. Pokud se nám tehdy opravdu podařilo vyvolat to co jsme chctěli vyvolali jsme jen prababičku dalšího z kruhu ale prosím o radu(+_+)

The rose demon

Datum: 09.09.2017 | Vložil: není podstatné

Ahoj chtěla bych se dozvědět něco o démonu jménem rose, na normálním internetu téměř nic neseženu a nechci proto chodit na dark web -moc nebezpečí. Jestli o ní něco víte tak mi to prosím napište, děkuji

Demon

Datum: 02.05.2017 | Vložil: Jaroslav cihlář

Dobrý den doslechl jsem se o demonovi jménem Ezrezel můžete mi o něm něco napsat děkuji

Lampa

Datum: 07.03.2017 | Vložil: Rico

Často když procházím kolem lampy zhasne .. stává se mi to často ..

Re: Lampa

Datum: 03.05.2017 | Vložil: Petr

utahni zarovku :)

Prozření

Datum: 16.01.2017 | Vložil: Martin

Bůch je v každém z nás ... Tato věta naznačuje jistou skutečnost ,a to takovou ,že my sami jsme bohy !! Bible jako taková ,byla vytvořena na základě prvního seznamu morálních zásad člověka . Vcelku logické . Uznávám , že v té době před 2tic.lety to bylo více než potřeba . Čistá spolupráce pravidel a strachu z nevědomosti s absemcí dozoru. Věřím , že jsem a v to , co myslím . Jedině tak si píši vlastní osud , který jako nitky pavoučí sítě tvoří svůj vlastní svět se VŠEMI !!!

Re: Prozření

Datum: 30.03.2017 | Vložil: SiggiTron

Že jsme bohy? Takže každý paprsek slunce je samo slunce dle vaší inteligence.-)

Démon nebo Anděl

Datum: 26.06.2016 | Vložil: :::::::

Někde jsem slyšela že Démoni jsou padlí Andělé je to pravda?

Re: Démon nebo Anděl

Datum: 27.06.2016 | Vložil: Mato

N

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek