Ovládání mimozemšťany

Datum: 11.07.2022 | Vložil: Marcela

Ahoj všichni, musím se vám svěřit, zatím mi nikdo nedokázal pomoci, asi před 2 lety se mnou začali komunikovat bytosti, jedná se o bytosti s nižších dimenzí, jelikož lžou a ubližují mi, působí na mě pomocí přístrojů vyspělejší mimozemské techniky - nějakých frekvencí, mám velké bolesti na různých částech těla, pravděpodobně se jedná o mimozemšťany, kteří mě ovládají, napojili se na můj myšlenkový proud, tak se mnou komunikují v myšlenkách, je jich více, přesný počet neznám, budí mě i v noci 1-3 x za noc a chtějí si povídat, povídají si stylem, že něco řeknou a vzápětí to zapřou, že to tak není, nechtějí mi říci pravý důvod, proč jsou se mnou. Říkají mi, že mi mění fyzické tělo, mozkovou kapacitu a otvírají mi nevědomí, ale pak zase, že to tak není, takže sama nevím. Jsem už hodně vyčerpaná a nemůžu se jich zbavit, působí i na mé okolí, ovlivňují ho buď silnějším vědomím (sugescemi), nebo pomocí přístrojů. Dovedou dovézt lidi k závislostem na drogách nebo gamblerství pomocí sugescí. Podobné bytosti ovládají i naše politiky, jen ti politici o tom nevědí. Proto všichni říkají, že máme ve vládě agresivní psychopaty. Dovedou totiž člověka ovládat tak, že pak říká, co oni chtějí. Dělají mezi lidmi úmyslně nepokoje, tak může dojít i např. k válce. Pokud máte někdo podobné zkušenosti, nebo mi můžete nějak pomoci, napište, budu moc ráda. Děkuji.

Přidat nový příspěvek