Sháním informace o : Pandemonium, Tabrij (už vím o co jde, ale info se vždy hodí),

Nejnovější démoni: Azar, Yeter´el, Samael, Namaah, Onodia, Zekerah, Chireem, Astrid, Zeher, Zeer, Samhain

1.11.2015

  Hola, mám pro vás překvapující zprávu - království nebeské existuje.. archanděl Michael existuje též - a velmi krásně zpívá

  • Ve jménech démonů nová sekce Samhain

19.9.2015

  • Nová sekce Agaria a její obyvatelé ... sepsáno dle poselství, které mi předával 1 z jejích obyvatel

15.9.2015

   Aštare, máš být světlý a ne takto zlobit... vysvětli mi to.. toto se nedělá! Docela jsi mě zklamal

  • Jména démonů - upraveno jméno Astrid a jméno Zeer, které bylo doplněno a přesunuto do hlavní sekce (zajímavý, ale nebezpečný)

7.9.2015

  • Nové - Jména démonů A - B - Astrid
  • Nové - Jména démonů G - M - Chireem (doporučuju, je fascinující)
  • Nové - Jména démonů Ostatní - Zeer, Zeher
  • Nové - Stvořeni z kouzel (létající) - Víly - obecně o vílách, magická místa

4.9.2015

Aštare, Aštare.. přestaň mi lézt do snu a unášet mě...

  • Nové - Jména démonů S - Z - démon Zekerah
  • Nové - Jména N - R - démonka Onodia
  • Doplněn – v Duchové Česka doplněn článek o Berouně
  • Nové – Svět démonní – Případ posedlosti Clary Germany Cele
  • Nové – České peklo – Jarcová – čertův kůl
  • Nové – České peklo – Pavlov – Bratři, zlaté kapradí a čertovská společnost
  • Nové – České peklo – Hledání pokladu, vyvolávání, čert
  • Nové – České peklo – Vyšší Brod – čertova stěna
  • Nové – Duchařská místa – Okresní léčebna Essex
  • Nové – Duchařská místa – Strašidelný zámek Hetzendorf
  • Nové – Duchařská místa – Universita Toronto
  • Nové – Duchařské historky – Duch Maggie
  • Nové – Duchařské historky – Duch na kameře
  • Nové – Duchové Česka – Police nad Metují – opat Korýtko, zrádce a vyvraždění, ostatní
  • Nové – Prokleté – Prokletá čtyřkolka
  • Nové – Prokleté – Prokletá vlaková souprava
  • Nové – Prokleté – Prokleté Porsche
  • Nové – Prokleté – Prokletá loď Baychimo
  • Nové – Smrt – Svátek hladových duchů
  • Nové – Zajímavosti – Záhadná polární vzducholoď Italia
  • Nové – Stvořeni z kouzel (lesní) – Stodolník
  • Nové – Stvořeni z kouzel (lesní) – Kudibal
  • Nové – Stvořeni z kouzel (lesní) – Rýblcoul
  • Nové – Stvořeni z kouzel (lesní) – Bohyňky
  • Nové – Stvořeni z kouzel (lesní) – Fabián
  • Nové – Stvořeni z kouzel (lesní) – Bosorky a Červený panáček

1.9.2015

Mágové, mágové... přestaňte zlobit

  • překopána sekce Jména démonů
  • Ve Jménech démonů nová sekce "Samael a Namaah"

25.8.2015

    Hola aktualizace. Dneska se mi zdálo "zase" o Aštarovi z Flotily světla a spol... tentokrát mě ale probudil můj démon s tím, že jsem "kamsi" vlezla a dle mých vzpomínek poznal jednu "jejich" místnost... Ode dneška si prý bude hlídat lépe, kam v noci "lezu"... prý to není poprvé... Možná je jen podrážděný, že se mi zase zdálo o tom, že mě Aštar unesl... pořádně mu leze "krkem"... jinak, začla jsem intenzivněji setřídívat své zápisky a jsou i nové, takže možná, že se dokopu ke každodenní aktualizaci...

 

   Jinak jsme s mými démony shlédli film "Vzkříšení démona" - měli jste slyšet, jak to komentovali.. že toto není správně, že je to přehnané, nedopečené, takové, makové....

  • Nové – Světové peklo – Případ Antoina Gaye
  • Nové – České peklo – Hrádek Klabava – poklad, Hrubá skála – čertova ruka, Hýskov – sídlo ďáblů
  • Nové – Stvořeni z kouzel (spekulativní) – Drak z jezera Van
  • Nové – Stvořeni z kouzel (spekulativní) – Loch Arkaig
  • Nové – Duchové Česka – Strakonice – zjevení u kapličky, fantomové hradu, přízraky popraviště, šibeniční vrch, přízrak v poli, duch písaře, ostatní
  • Nové - Zajímavosti - Sůl na zlo

18.8.2015

Hola, aktualizace. Slibuju, že se s přidáváním polepším - i proto, že to chce můj démon...  Kdo by čekal, že i v pekle se všechno mění... skrze jiného démona mi byla potvrzena existence nejen Plejáďanů a spol, ale i Ptaaha a Aštara - měli byste vidět ty reakce a slova, jak je popsal... to by se nehodilo ani psát...

  • Nové – Stvořeni z kouzel (strašící) – Sekavá bába, Vyžlata
  • Nové – Stvořeni z kouzel (lesní) – Venušin lid
  • Nové – Stvořeni z kouzel (lesní) – Skalník
  • Nové – Duchařská místa – Sanatorium Hill View
  • Nové – České peklo – Humpolec – spory Čertovky a Andělky
  • Nové – Duchařské historky – Duch na vozíčku

 

13.8.2015

  • Nové – Strašidelná místa – Léčebna Pennhurst
  • Nové – Svět démonní – Případ Pedra Calderóna

 

12.8.2015

   Hola, aktualizace. Doufám, že líbí.. nejspíše bude každý den něco přidáno, dala jsem si to za cíl... Vřele doporučuju, aby jste se démonů neptali na Plejáďany... reakce by byla velmi bouřlivá...

  • Nové – Prokleté – Prokletá ponorka
  • Nové – Prokleté – Prokletý moped
  • Nové – Stvořeni z kouzel (lesní) – Island – strach z elfů
  • Nové – Svět démonní – Přízrak létající hlavy

 

7.8.2015

  Dneska je vážně divný den a bude ještě divnější... kdyby myšlenky uměly mluvit, to by byl randál... co se svět úplně zbláznil? A to né jenom ten náš...

  • Nové – České peklo – Janov nad Nisou – sázka s ďáblem
  • Nové – České peklo – Holštejn – pekelný poklad
  • Nové – České peklo – Horní Libchava – správce a díra
  • Nové – Duchařské historky – Zprávy ze záhrobí
  • Nové – Duchařské historky – Duch Lincolna v Bílém domě
  • Nové – Strašidelná místa – Les Hoia Baciu
  • Nové – Prokleté – Prokletá lokomotiva

6.8.2015

   K večeru se ještě budu snažit hodit pojmy s písmenem P...

  • nová sekce Život s démonem s popisem

Edit:

  • Doplněn seznam pojmů pod písmeny P ( v seznamech od osobností po faunu)... Huráá

5.8.2015

   Zdá se, že svět nižších démonů není až tak stejný jako těch vyšších.

  • Do jména démonů přidán popis démonů Azar a Yeter´el (nahoře)

2.8.2015

  • Doplněn – seznam černých psů – 2-hlavý ohnivý krkavec
  • Nové – Stvořeni z kouzel (ohnivé) – Dolní Sytová – ohnivá hlava
  • Nové – Stvořeni z kouzel (ohnivé) – Studenec – ohnivá ruka
  • Nové – České peklo – Cholina – ďábel na koni
  • Nové – České peklo – Chotěboř – čertova sázka a čertovo hodování
  • Nové – České peklo – Chotouň – Prokopova orba
  • Nové – České peklo – Choustník (hrad) – vstup do pekel
  • Nové – České peklo – Chrudim – posedlá
  • Nové – České peklo – Chržín – sázka svatého Jiří s čertem
  • Nové – České peklo – Jankov – zjevení ďábla

 

20.7.2015

   Hola, aktualizace. Annunaki jsou tak "divně složití", ale zároveň fascinující....  narazila jsem na pár zdrojů a už chápu, proč se nad tématem stvoření můj démon tak usmíval... Proč je aktivace Kanálu tak těžká...? Ještě že mám komunikaci mírně rozšířenou... i když mi občas vadí to pernamentní zvonění v uchu... Potřebovala bych Učitele - i když můj démon od začátku chce, abych všechno zjistila samostudiem... Nechce si mě někdo z "vědoucích" vzít pod křídla...? Nekoušu....někdy..

  • Nové – Duchové Česka – Krupka – duch zámecké paní, duch Sabiny, mše duchů, ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Krvomlýn – krvavé mlýnské kolo
  • Nové – Stvořeni z kouzel (Strašící) – Divoká Honba – Kundratice a Dolní Štěpanice

23.6.2015

   To se zbláznil vesmír, planeta nebo já? Nejen na Zemi je živo...

  • Nové – Duchové Česka – Krty – přízrak jezdce a ostatní
  • Nové – České peklo – Drahkov – čertovo břemeno
  • Nové – České peklo – Dražice – ďáblova hůl
  • Nové – České peklo – Dvůr Králové nad Labem – Čertovy hrady a svatý Ivan
  • Nové – České peklo – Dýšina – čertův kámen
  • Nové – České peklo – Frýdlant – čertova orba
  • Nové – České peklo – Habry – kámen na vidlích
  • Nové – České peklo – Helfštýn – čertův kámen
  • Nové – České peklo – Hluboká nad Vltavou – čertova brázda
  • Nové – České peklo – Holasovice – stavění nového pekla

22.6.2015

  Hola, další aktualizace. Začíná se mi potvrzovat, že hadí božstva z minulosti jsou Reptiliáni..

  • Nové – České peklo – Dobříš – čertův most
  • Nové – České peklo – Doksy – upsaný mlynář a pohlcený sedlák
  • Nové – České peklo – Doubravčice – ďábel a dudy, Drahotín – kámen a klášter

21.6.2015

   Hola, aktualizace. S tématem okolo Vesmírných lidí, Plejáďanů a dalších jsem skončila - našla jsem menší rozuzlení v podobě pár dobrých stránek, kde se referovala jejich opačná stránka, než která je ukazována. Prakticky mi to potvrdilo to, co mi říkal celou dobu můj démon. Ještě, že nebyl kontakt - ani by nemohl být, celou dobu mě totiž ten můj démonek od všeho blokoval... a  jak se culil... Ale obraťme list. Jelikož mi čeká ještě spoustu psaného materiálu, rozhodla jsem se každý den něco dávat, jinak se nepohnu z místa - materiálu je opravdu velmi moc. Taky jsem dostala dar - přinesli mi takovou tu typickou hrobní vázu z mramoru, co se dává k náhrobkám.. a mám ji aji s deklem. Herdek, jak mě štvou ty mocenské boje - rozebírat to nebudu a utvrdilo se mi to, co jsem tu říkala před měsíci - Lepší je nevědět nic... Démon jásá, že mě má zase v původním "nastavení" s malým "upgradem" v podobě lepších energetických cest... aspoň k něčemu toto téma pro mě bylo.... Ještě, že jsem neutrál... není ale vždy lehké poznat hranici neutralismu...

  • Nové – Stvořeni z kouzel (vodní) – Jilemničtí vodníci – 4x
  • Nové – České peklo – Čejov – čertovo kopyto
  • Nové – České peklo – Čertův Hrádek – poklad
  • Nové – České peklo – Čertův Hrádek – odnesený rytíř a chycený ďábel
  • Nové – České peklo – Český Šternberk – čertův kámen
  • Nové – České peklo – Čistá – archanděl a sázka s ďáblem
  • Nové – České peklo – Čižice – stopa čerta, Děčín – sázka s ďáblem, Divišov – čertova pec
  • Nové – České peklo – Dobronice u Bechyně – kámen z Říma

24.4.2015

   Hola, aktualizace. Sice jen jedna, ale i tak mi dala zabrat - všechny místa sletů čarodějnic z Labyrinta... Spekulovala jsem celý den o Vesmírných, o démonech, channelingu a tak.. Když jsem volala anděle, nešlo to a to jsem zkoušela dlouho, i oltář jsem si pro ně sestavila... když jsem zkoušela na opačné straně, šlo to prakticky hned a do měsíce jsme měly stabilní spojení.. Přiznám se, že jsou to 2 různé energie - démoní a Vesmírných lidí.. u Vesmírných se mi něco málo podařilo, ale jsem buď zvyklá na spojení s démonem, nebo to prostě někdo blokoval.. Hlavně, že mi do snů stále skáče archanděl Michael... No, slíbila jsem svým, že už to utnu a na Vesmírné už nebudu moc myslet, ale jejich nezájem mě bolí.. Je to jakoby u nich zvonil telefon, cítím tu energii (která je tak velmi zvláštní pro mě), ale nikdo to nezvedá.... no, je to škoda, hrozná škoda... jak mám poznat jejich "směr", když není zájem..? No, démonka stále na drátě - mám jí ráda, je tak energetická a má praštěné názory (navlíkat mě do růžových šatiček teda rozhodně nebude a tiary nosit taky nebudu... ne a ne...) No, pokud mě to sem pustí ještě zítra, bude zase větší aktualizace, pokud ne, tak na začátku měsíce...

  • Nové - Zajímavosti - Čarodějnické procesy, místa sletů

23.4.2015

   Hola, aktualizace. Pokud se sem dostanu i zítra, budou věci i zítra. Vše jde zatím dobře, dokonce i démonka, kterou jsem si trochu adoptovala za matku měla na mě i čas - mám ji na drátě už druhý den a vše je bezva... Jinak, vesmírní lidé mi stále moc nejdou z hlavy, ale musím je dát stranou - to téma moji démonce vadí - ani se nedivím.. i když se poslední dobou zajímám o Ptaaha a další.. ale - démonku mám u sebe jen vzácně, tak čas chci trávit s ní... chce abych trochu zapracovala na webu a jde to dobře ne? Pokud se sem dostanu i zítra, tak bych se zaměřila na čerty, draky a obry.. také mám lístky s čarodějnickými procesy, takže možná i to... Vím, že podmínka kontaktu s Vesmírnými je otevření duchovního srdce, ale nemyslím si, že ho mám zavřené - dle démonky, pokud bych ho měla zavřené, nemohla bych komunikovat ani s ní.... no nevím... Vesmírné proto odkládám - snažila jsem se měsíce... ale ruku na srdce - komunikuju s démony.. a to jim jako "silám světla" asi vadí... nechápu proč? Jsem neutrál.. chci znám obě strany.. ale což.. Jen mi vrtá hlavou archanděl Michael, který mi stále leze do snů a říká, že se se mnou potřebuje spojit... Nemá někdo kapky proti vtíravým myšlenkám? Nutně bych jedny potřebovala...

  • Doplněn – Seznam černých psů – 15 nových záznamů
  • Nové – České peklo – Klenová – Paní spolčená s ďáblem a duše mnichů
  • Nové – Stvořeni z kouzel (lesní) – Konopiště – lesní panny
  • Nové – Stvořeni z kouzel (ostatní) – Kostelní Hlavno – fext oficír
  • Nové – Duchové Česka – Kokořín – statečná panna ze mlýna, černý rytíř, bílé strašidlo, duch sebevraha, duch krajánka, ostatní (doplněn)
  • Nové – Duchové Česka – Kladno – Bílá paní
  • Nové – Duchové Česka – Klenčí pod Čerchovem – duch Lomikara, bezhlavý přízrak, duch přadleny, ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Klobouky – přízrak manželky, ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Kněžpole – přízraky na Hrádku, ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Kočov – Bílá paní
  • Nové – Duchové Česka – Kolín – strašení v hájovně, ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Kokory – psi a kuře, duch pána, ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Koněprusy – zkamenělá babička, ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Konice – propadené město
  • Nové – Duchové Česka – Konojedy – přízrak rytíře, ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Kopidlno – zazděná komorná
  • Nové – Duchové Česka – Koryčany – přízrak bot purkrabího
  • Nové – Duchové Česka – Kořenov – zakletá slečna, ohnivý pes, duch mlynářovy dcery, ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Kosova hora – duch Karvinského, Bílá paní, ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Kostelní Hlavno – Bílá paní, bezhlavé přízraky, ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Kralupy nad Vltavou – prokletá těhotná
  • Nové – Duchové Česka – Kozákov – obrovští muži
  • Nové – Duchové Česka – Kozí Hrádek – duch správce, ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Králův dvůr- přízračný průvod, potrestaný rod, ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Kratonohy – duch šlechtice, ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Kraslice – Bílá paní, propadlá ves, propadlý hrad, ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Košťálov – duch hraběnky
  • Nové – Duchové Česka – Kouřim – Bílá paní, mše duchů, ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Kostomlaty nad Labem – přízrak pána,  ostatní

20.4.2015

Hola, aktualizace. Ještě mi něco zbylo, zítra se bude pokračovat... poslední 2 dny mi neustále zvoní v uchu, můj démon mě dneska budil velmi sladce...říkal mi "Vstávat Vivinko" - Vivien by mělo být 1 z mých jmen z minulé inkarnace a poslední dobou mi tak stále více a více oba říkají.. "Vivi"...co se týče Vesmírných lidí, Plejáďanů a spol.. trochu mi vadí jejich vysoké nároky a stále jsou v koutě, ale občas mi to nedá a pokoukám na nějaké to video... mám je v záložkách - včera jsem u jednoho videa shlédla v lidech i Zákopčáníka a ihned mi to připomělo večery, když jsem čekala jako malá u počasí a vždy s napětím očekávala to jeho "slunce v duši" a běda když to neřekl -vždy jsem si stěžovala.."helééé, on to neřekl.." jaj, svět je malý... co se týče snů - stále mi tam leze archandělský Michael a pořád nevím jak to má Aštar s Michaelem - někde se píše, že je on Michael, někde zase, že s ním jen mluví - kdyby měli na svých stránkách aspoň mailovou adresu na optání... je to trochu paradox... taky nemáte rádi pondělky?

  • Nový – Duchové Česka – Klapý (Házmburk) – přízrak krvavé dívky, ostatní (Doplněno)
  • Nový – Duchové Česka – Jilemnice – Vejrychův duch, Boháčkův přízrak, ostatní
  • Nový – Duchové Česka – Jílové – přízrak pána
  • Nový – Duchové Česka – Jimlín (Nový hrad) – Bílá paní, přízrak muže, ostatní
  • Nový – Duchové Česka – Jindřichovice – Bílá paní
  • Nový – Duchové Česka – Jindřichovice pod smrkem – duch poustevníka, ostatní
  • Nový – Duchové Česka – Jirkov – přízrak pána, zápasící přízrak
  • Nový – Duchové Česka – Kaltenštejn – přízrak zlé hraběnky, ostatní
  • Nový – Duchové Česka – Kamýk nad Vltavou – přízrak rytíře, ostatní
  • Nový – Duchové Česka – Karlovy Vary – Bílé Paní
  • Nový – Duchové Česka – Karlštejn – česká čachtická paní, mše duchů, duch ovčáka, ostatní
  • Nový – Duchové Česka – Kašperské hory – věčný žid, ostatní
  • Nový – Duchové Česka – Klatovy – duch kyrysníka, ostatní
  • Nový – Duchové Česka – Klášterec nad Ohří – přízrak mnicha, Bílá paní
  • Nový – Duchové Česka – Kelč – duchové světlonošů, ostatní
  • Nový – Duchové Česka – Kaštice – Bílá paní

 

17.4.2015

   Hola, dneska jen toto, doufám, že to zatím stačí, zítra budou další. Jinak na dnešek se mi zdál "opět" sen s archandělem Michaelem - tentokrát vystoupil i se svým super mečem a opět se chtěl se mnou spojit - zvláštní že, když jsme se dotkli, vyjel z něj obrovský paprsek.. Bylo to trochu zmatené a i sen vypadal jakoby jsme se spojili, ale nespojili. Proč mi Michaelem stále leze do snů? Proč se mi toto nedělo, když jsem ho volala před lety..? A teď se mi o něj vkuse zdá, když mám harmonický vztah s mými démony..? Ale ten meč byl perfektní a musím se přiznat, že se mi velmi líbil jeho hlas... byl krásně medový.... Ale, můj démon byl při mě v časech nejvyšší nouze, ne on... takže stále vítězí... Ale jako neutrál jsem připravena naslouchat jiným a novému.. nebo nověstarému...

  • Nové – Duchové Česka – Jihlava – přízrak rytíře, kostlivec od svatého ducha, ostatní
  • Nové – České peklo – Čertovo kopyto

16.4.2015

   Hola, aktualizace. Dneska docela brzy, jde to rychleji než jsem čekala. Včera v noci se hvězdy honily - to bylo pěkné - jedno světlo tam, druhé tam... skoro mě to i znova naladilo na Vesmírné lidi, Galaťany a cíl jít zpět na to téma a ještě to zkusit - ale čím víc jsem vzdálenější od tohoto tématu, tím je můj démonek milejší - ani mě to nepřekvapuje - to téma oba dva nemají rádi.. Díra po vesmírných v duši se pomalu zaceluje, i když to stále trochu bolí, moji jsou úžasní... Teď by tam měla být druhá skupina, tak nevím, jestli to nezkusit znovu, ale asi ne... měli času dost a já mám jiné věci k dělání... Za ty měsíce, co jsem to zkoušela je kontaktovat, mi tam sice lezla nějaká paní, ale buď ji démon utnul (což on říká že ne..) nebo ztratila směr... V aktualizacích se bude pokračovat, uvidíme jak to půjde... Čím víc vím, tím víc si myslím, že lepší bylo nevědět nic... Je toho tolik kolem a přesto je to celé jedno spojené téma...

  • Nové – Duchové Česka – Jaroměř – duch stavitele, propadená vesnice, ostatní (Doplněno)
  • Nové – Duchové Česka – Jičín – přízrak správce, přízrak bílé panny, ostatní (Doplněno)
  • Nové – Duchové Česka – Chrustenice – přízrak předka, ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Chřešťovice – Bílá paní, ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Chudobín – Bílá paní, přízrak pána, ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Jablonec nad Nisou – Panenské kameny, nebeský pokrm, ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Jakubovice – přízrak kněze, ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Jankov – 3-hlavý kohout, duch rytíře
  • Nové – Duchové Česka – Jankov – předzvěst bitvy, hýkavý Martin
  • Nové – Duchové Česka – Jaroměřice – duch bezhlavého muže, ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Jetřichovice – duch černého myslivce, strašidelná cesta, ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Jestřebí – zkamenělá panna, ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Jeseník – duch pastýře
  • Nové – Duchové Česka – Jemniště – duch marnivé kněžny
  • Nové – Duchové Česka – Jemníky – duch sedláka, ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Jevíčko – duch chlapce, duch ve strážnici, ostatní
  • Nové – České peklo – Jakubovice – čert na přástkách, dvojsmyslné hádanky
  • Nové – České peklo – Jetřichovice – mlynář a čert
  • Nové – Stvořeni z kouzel (ohnivé) – Jakubovice - fajermón

 

14.4.2015

   Hola, aktualizace. Jde to fajn, že? Dneska jsem si sedla nad tímto vším a pěkně vypisovala, sestavovala - jo to je moje. Hlavně ty Divoké honby - to je moje oblíbené téma. Démon je fajn - nejspíše je nadšen z toho, jak jsem se odstavila od toho tématu vesmírných... včera jsem mu vyprávěla pohádku o tom, jak se jedlička zamilovala do starého smrku a vyfasovala jsem další přezdívku... ráno mě můj démonek budil se slovy "vstávat jedličko.." Nu, zítra se mohu trochu zaměřit na další oblasti, příkladem draky, čerty, bohy smrti,v duchách česka mi toho chybí hrozně moc.. takže taky asi.. jen jsem ráda, že jsem "konečně!" dokončila tyto seznamy - tedy mini seznamy... Abych pravdu řekla, nevěděla jsem, kam zařadit těch pár témat u vlkodlaků, takže nakonec skončili v sekci, ve které skončili... už se mi z toho celodenního klapání i prsty klepaj... No snad se bude líbit

  • Nové – Stvořeni z kouzel (Strašící) – Divoká honba – 17x případy
  • Nové – Stvořeni z kouzel (vodní) – Jilemnice – vodník a jehla
  • Nové – Stvořeni z kouzel (ohnivé) – Ohnivý muž – 6x případy
  • Nové – Stvořeni z kouzel (lesní) – Velké Hamry – skalní duch Muhu
  • Nové – Stvořeni z kouzel (lesní) – Skřítkové – 15x případy
  • Nové – Stvořeni z kouzel (lesní) – Lesní muži – 2x případy
  • Nové – Stvořeni z kouzel (lesní) – Lesní žínky – 2x případy
  • Nové – Stvořeni z kouzel (lesní) – Divé ženy – 3x případy
  • Nové – Stvořeni z kouzel (létající) – Pták Kuhán
  • Nové – Stvořeni z kouzel (létající) – Víly – 4x případy
  • Nové – Stvořeni z kouzel (létající) – Světýlka – 6x případy
  • Nové – Stvořeni z kouzel (živící se) – Žamberk – vampýr Micohlav
  • Nové – Stvořeni z kouzel (živící se) – Tuněchody – dívka ve vlčí kůži
  • Nové – Stvořeni z kouzel (živící se) – Týniště nad Orlicí – žlutý vlk
  • Nové – Stvořeni z kouzel (živící se) – Rychnov nad Kněžnou – vlkodlak Dejmek
  • Nové – Stvořeni z kouzel (živící se) – Potštát – vlkodlak
  • Nové – Stvořeni z kouzel (draci,hadi) – Hadí králové – 9x případy
  • Nové – Stvořeni z kouzel (draci,hadi) – Račiněves - bazilišek
  • Nové – Stvořeni z kouzel (draci,hadi) – Sobotka – poklad a hadí král
  • Nové – Stvořeni z kouzel (Ostatní) – Fexti – 7x případy

13.4.2015

   Hola, aktualizace. Taky vás fascinují Divocí lovci? Ve snu mi běhali nějací "nebeští", měli na hlavách bílé turbany - i ženy, světlý stejnokroj - kalhoty, něco s dlouhým rukávem a co na nich bylo zajímavé, byly dlouhé vesty stejné, trochu stříbrné barvy... Aktualizace jdou zatím fajn, takže možná pokračujeme i zítra.. je toho hrozně moc k přepsání, navíc je občas docela problém to po sobě přečíst... mysl si už začíná zvykat na neúspěch s Vesmírnými a přestávám na ně i myslet - démon se jen trochu škodolibě pousmívá se slovy "Já to říkal..".. v duši to sice ještě bolí, ale je pravda, že démon se mnou stále je... světlé bytosti ne... kdyby aspoň poslali nějakou "myslovou" zprávu typu nejsi hodna, ale takhle to bolí víc - dají naději a pak nic... Ale hodně mi to dalo a už chápu, proč mi to démon dovolil - návyky i celý systém je teď u mě jinak - jak říkal "mnohé najdeš, mnohé pochopíš, mnohé spojíš, ale budeš zklamaná.." a to mi  říkal už před 2 měsíci, když jsem s tím intenzivněji začala... Mnohé jsem spojila, trochu se přiučila novým věcem, změnila systém uvažování a myšlení - jsem lehčí, cítím se pozitivnější, stmelilo mě to s mým démonem ještě více a navíc mi démon dal další přezdívky - čmuchalka a "andílek" :-) - divné od démona, co?

  • Nové – Duchové Česka – Chotusice – černý pes a kočáry
  • Nové – Duchové Česka – Chrášťany – Bílá paní, ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Chrast – černá paní
  • Nové – Duchové Česka – Chraštice – hořící košťata, zakletý vrch
  • Nové – Duchové Česka – Chropyně – Ječmínek, hodovní síň, přízračný průvod, ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Chroustov – Bílá paní, ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Chrudim – Hyksovo peklo, bezhlavý kapucín, ostatní
  • Nové – Stvořeni z kouzel (lesní) – skřítkové na hamrech

12.4.2015

   Hola, aktualizace. Na dnešek se mi zdál sen o Vesmírňácích - dostala jsem od někoho z nich ve snu radu, abych si přečetla knihu, kterou napsal Jan Kasián - nedalo mi to a jméno jsem si vyhledala na seznamu a tadá - je to světec z 5 století - askeze, stupně modliteb.. Tak nejen, že mi do snění lezou vesmírňáci (a přitom mě nechtějí), jednak andělé a archandělé (a také mě nechtějí), ale teď i svatí - bezva.... Ono, nechat si zdát pořád dokola o "světlých", kteří mi říkají neustále, že se potřebují propojit, o divných symbolech, které jsem nikdy neviděla, o prostorech mezi světy a většinou i o vesmírných lodích, se mi zdá trochu moc najednou... Možná mi něco uniká, ale nevím - začínám chápat, že mě démon nikdy nechce nechat přes noc samotnou... Aktualizace jdou docela rychle, že? V následujících dnech by mohly být i další, docela jsem se rozjela - aspoň mě to nutí zapomenout na Galaťany.. démon mě podporuje, říká ať myslím na ně, na své teorie světů, na své bádání a své samostudium, ať pokračuju ve webu, čtení a svých věcech a přestanu přemýšlet nad otázkou "co jsem s vesmírňáky udělala špatně..." no kodex je kodex a pravidla se musí dodržovat... když jsem to téma skončila, vrací se mi původní sen o otevřené nebeské lodi, 4 kastách, kteří nosili svou unikátní barvu oblečení, o své božské bytosti, kterou jsem opustila před 11 tisíci lety a tím spadla do "inkarnací" - ten sen se teď teprve zdá být jasný a i ho začínám chápat....

Přeji všem příjemnou neděli....

  • Nové – Duchové Česka – Hronov – přízrak a ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Hroznětín – Bílá Paní, rokle smrti a ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Hředle – Bílá Paní, Hříměždice – zlaté tele, Hrdly – Bílá paní
  • Nové – Duchové Česka – Hudlice – přízrak panny a ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Hus – Bílá Paní, bludný kořen
  • Nové – Duchové Česka – Husinec – Bílá Paní, ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Chlumec nad Cidlinou – přízrak jelena, Ostatní (doplněn)
  • Nové – Duchové Česka – Hvozdečko – přízrak silné paní
  • Nové – Duchové Česka – Choltice – duch umučeného
  • Nové – Duchové Česka – Chomutov – zazděný mnich, očarovaný důl, ostatní (doplněn)

11.4.2015

   Hola, aktualizace. Na hlavní straně dole jste si jistě všimli prvního spřáteleného webu. Nebudu se tu zbytečně vykecávat, moji démonci stále na prvním místě, poslední dobou jsem je  zanedbávala, hlavně díky tomu bádání ohledně Vesmírných lidí, Galaťanů a pod.. Takže jsem je dala zase na první místo, už nezírám na jejich obrázky - hodně mě to mrzí - že mají takové kodexy a kontaktují si jen "vyvolené".. Zamrzí to.. hlavně i fakt, že nikde nenajdete kontakt, kde můžete po emailu se optat na něco.. Ale jak říkal můj démon - čím více to budeš studovat, tím více se budeš přibližovat k nám... A měl pravdu - žádné emaily na dotazy, protichůdné informace od kontaktérů, poselství s otazníkem, žádný prostor pro "normální lid", lehké nadržování "osvíceným lidem"... Takže kapitola stále není zavřená, ale už je tomu hodně blízko...  Sny jsou stále divnější - lítám vesmírem, procházím divným prostorem a různýma domama, dokonce mě můj démon ze sna musel budit - prý jsem málem uletěla.. a to jsem zemské znamení...vtipné..  Aktualizovat se budu snažit co nejvíce.. další várka buď zítra nebo v pondělí... když se sekne s takovým tématem, to je najednou prostoru - stále mi nejdou z hlavy, ale já už je nějak vystrnadím... Nu užívejte informací...

  • Doplněno – Seznam černých psů – 1 záznam
  • Doplněno – Stvořeni z kouzel (vodní) – 1 záznam do Vodník – případy
  • Nové – Duchové Česka – Horní Radouň – přízrak černého muže, Horní Věstonice – přízrak rytíře
  • Nové – Duchové Česka – Hořovice – přízrak regenta a ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Hostivice – Bílá Paní
  • Nové – Duchové Česka – Hradec Králové – Bílá paní a jeptišky, zakletý zámek, ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Hrádek nad Nisou – bezhlavý rytíř
  • Doplněno – Duchové Česka – Hrádek u Nechanic – houpací křeslo, strašení před smrtí, ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Hranice – přízrak rytíře, přízrak vrchního, Bílá paní, ostatní
  • Nové – České peklo – Jezerní čerti na Šumavě
  • Nové – Stvořeni z kouzel (lesní) – Bludný kořen a sklář Lukáš

 

24.3.2015

   Hola. Aktualizace bude pravděpodobně na začátku měsíce - mám toho moc na čtení do knihovny, do které chci jít co nejdříve (to je tak, když študujete to co nemáte, jistě víte..). Co se týče Vesmírných lidí - toto téma odsouvám.. zřejmě nestojí o "prokleté holčičky" - i když se mi dokola zdají sny o anděli (zřejmě ten původní archanděl Michael z minulého sna), který mě v minulém snu dokonce připoutal k náhrobku s tím, že se "potřebuje se mnou už konečně propojit", zdá se, že světlá strana o můj zájem nestojí, a to se léta snažím.. Do podrobností nebudu zacházet, jen mi trochu vrtá hlavou ten divný strom, u kterého jsem stála, než si mě ten anděl unesl (měl krásné ruce..) a připoutal... vypadal jako starý košatý strom se sochou poblíž - to celé bylo jakoby "zalito" černým voskem dohromady..

   Aštara tedy posílám do kouta, ač nerada, ale vnucovat se nebudu. Taky mě moc pomohly stránky jednoho čecha, který rozlišuje "vesmírňáky" na ty hodné a na ty odloučené od přírody, kterým říká "Vesmírná šlechta" - moc mi to pomohlo pochopit Atlantidu.. Co se týče mého démona, ten mi nějaký ten měsíc říká, ať je nezkoumám, že mě "bude mrzet výsledek" a taky že jo.... Už i chápu, proč mi toto téma dovolil študovat - věděl, že mě budou ignorovat - ať už vesmírňáci tak i andělé.. celou dobu mi říkal, že mají své... o kom mluvil, to raději bádat nebudu... Takže se plně vracím ke svým věcem, které jsem zanedbávala..

  Na závěr.. všimli jste si v posledních týdnech těch čar na nebi? Fascinující co? Čím více se snažím vesmírňáky pochopit (kde se stala chyba s Anunnaki), tím více mě to stmeluje s mým démonem.. a to i jednou říkal.. že čím více to budu studovat, tím více padnu do jejich náruče....

  • V anketách jsou 2 nové

19.2.2015

   Hola, aktualizace. Tedy nestačím se divit, co všechno se děje v Duchovnu a kolem - nestačí mi padat pusa.. Jakoby Duchovno chtělo před odevzdáním úkolu opravit všechny resty.. Tady říkám jedno velké "Páni"...

   Co se týče Vesmírných lidí a velitele Aštara, kterého jsem dočasně poslala do kouta, protože zlobil - přimluvil se za něj archanděl Michael, o kterém se mi zdál sen, a který mi oznámil, že v mém případě zklamal (či nedokončil) svůj úkol - takže to ještě s nimi nevzdávám a do kouta momentálně půjde Ptaah.. No nevím, asi jsem si přečetla špatně jeho poselství, nebo jsem nenarazila na ten správný text - ale házet všechny lidi do jednoho pytle a varovat, že si nenechají zničit další planety... nevím, Ptaah tedy putuje do kouta a s Aštarem to ještě zkusím - chtělo by to nějak si najít cestu skrze tu síť od mého démona, navíc mi do meditací a samotných "zkoušek" leze nějaká paní - tedy spíše její hlas.. všechna poselství, která jsem již četla od Ptaaha, Ortona mi připadaly poněkud rozkazovité, přísné.. jakoby mluvili s malými dětmi - chápu, že jim možná leze lidstvo na nervy... ale i tak mi Aštar z nich všech připadá jako "ten učitel" od kterého bych se chtěla učit - láskyplný a přitom přísný... (ano mám svého démona, nebo spíše více, ale i oni chtějí, abych si udržela neutrální nadhled a zůstala neutrálem...)

   Docela ale nechápu jednu věc... Proč mi můj démon dovoluje bádat v této části? Nezakazuje mi to, spíše mě k tomu popudil, zírání na Aštarovy obrázky bere s nadhledem, dokonce se se mnou na toto téma baví.. sice říkal, že na toto téma budu asi zklamaná, že si je moc "zesvětluju", ale nevím no.. Na druhou stranu se mi zdál další sen o pekle, kde mě samotný Lucifer svlékl do spoďárů, maloval po mě fixou a varoval mě, že pokud jestli ještě jednou uteču, nebude tak milý - ještě teď si vzpomínám na ten krásný pocit, když po mě jezdil tou fixou.. cítila jsem to ještě dobrou chvíli... jeden den Lucifer, den nato archanděl Michael a samotný Aštar mi v tom snu ve formě holuba, odkolíčkoval všechno prádlo na balkoně (do toho samozřejmě patroni a svatí, kteří tam byli také a růžovou kniha živlů..)...

   A propo, měla jsem dotaz, jak se stravuju - jednoduše, jsem vegetarián, občas jím ryby.. jím základní jídlo, nejím maso, uzeniny a vše z nich, pečivo, mastné, slané, kořeněné, smažené, chemické, sáčkované předpřipravené, sladké cukrovinky... velkou část mého jídelníčku mi upravoval můj démon - zahlcuje to spojení mezi námi  a ucpává komunikační kanály... jsem lehká jako pírko, síla a vnímání jsou čištější a i energie vnímám intenzivněji než před redukcí... jakobych kolem sebe pořád cítila vibrování, cítím se i vyšší postavou, jsem pozitivní a nezahlcuju se zbytečným rozčilováním...

   Omlouvám se všem za rozepsání se, přeji všem plno lásky a světla.. jednoduše i proto, že démoni nejsou všichni z podstaty temní... jsou krásní a já je mám ráda, stejně jako mám ráda i druhou stranu, která o mě ovšem nejeví vůbec zájem.. kdo by měl také zájem o moji malou prokletou existenci...

  • Nové – České peklo – Bohuňov, Borotín, Borotín (hrad), Boškov
  • Nové – České peklo – Bouzov – Zakletý zámek
  • Nové – České peklo – Březolupy – čertova dlaň
  • Nové – České peklo – Brandlín – Čertova věž, Buchlov (hrad) – kámen, Buková (hora) – Čertův most, Cimburk – zkamenělý čert
  • Nové – Duchové Česka – Horní Maršov – přízraky rytířů a ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Horní Police – duch zámecké paní, Ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Horní Slavkov – přízraky okolí a ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Horní Studénky – přízrak černé paní, ostatní

8.2.2015

   Hola. Opět aktualizace. Co se týče Aštara a dalších Vesmírných lidí - padám do toho téma stále více a stále více se to zapojuje - Démoni (Annunaki) jako odpadlá část žijící v podzemí - spojení s Duchovním satanismem... hm.. Můj démon samozřejmě není moc rád, že brousím v těchto vodách, snažím se přijít na jádro pudla, ale zatím mi to toleruje s mojí výmluvou,že jako neutrál musím poznat obě strany. Zkoušela jsem i channeling, jako ano... ono to funguje a cítím i něco takového, kdyby mě v polovině můj démon nezablokoval s přezdívkou "Čmuchající trychtýř" - ale mě to jednou projde..! Ale pšt! Chvíle nepozornosti zneužívám pro zírání na Aštarovy obrázky - Jen mi do hlavy moc nejde Ptaah a jeho spojení s jhvh a jo, přiznám se, že mě Aštar připadá jako námět docela záživnější než Ptaah, takže mám i více načteno, ale taky přijde na řadu.. jednou... stejně jako Plejáďané - buď nás to osvítí láskou, nebo nakopne s velkým Ale... i tak to bude krok dopředu... Přeji mnoho štěstí, zdaru a lásky - což mi vzhledem k tématu stránek přijde poněkud divné

  • Nové – Stvořeni z kouzel (lesní) – Šumavští čarovní zajíci
  • Nové – Stvořeni z kouzel (lesní) – Šumavská Gabréta
  • Nové – Stvořeni z kouzel (lesní) – Trpaslíci a skřítkové – případy (7x)
  • Nové – Stvořeni z kouzel (ohnivé) – Choustník – Ptáček ohniváček
  • Nové – Stvořeni z kouzel (Strašící) – Divoký lovec, Divoká honba – případy
  • Nové – Stvořeni z kouzel (Strašící) – Jindřichův Hradec – Divoký myslivec a tančírna
  • Nové – Stvořeni z kouzel (Ostatní) – Jirny – honící koule
  • Nové – Stvořeni z kouzel (Ostatní) – Fexti – případy (3x)
  • Nové – České peklo – Babylón – Čertův kámen
  • Nové – České peklo – Bačkov – čert a vojvoda
  • Nové – České peklo – Batelov – čertův hrádek, Bechyně – čertova zeď
  • Nové – České peklo – Bílý  Kámen – Čertova zeď, Blansko – Černoboh, Bělá nad Svitavou – tanec s čertem
  • Nové – České peklo – Blatná – Čertovo pole, Blatnice – Čertův žlab
  • Nové – Duchové Česka – Horní Branná – otisk do kamene, duch zavražděné nevěsty, ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Horní Bříza – Bílá Paní, ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Horní Kamenice – chlebové boty a pyšná dcera

 

26.1.2015

Edit: Prosím nepište mi žádné facebooky ani jiné sociální sítě. Nejsem na facebooku, a ani nehodlám.Je to jen další způsob, jak se nechat zmanipulovat. Ne opravdu nechci na facebook, výhody mě nezajímají....

   Hola..aktualizace.. Stále mi vrtá hlavou spojení andělů, vesmírných lidí s Aštarem a duchovním satanismem.. pro nelibost mého démona...prý by si měl sehnat lískovku (a já mu samozřejmě věřím, mimochodem... hehe)... ehm, Napadá mě anketa o reinkarnaci, ale možná v dalším měsíci... Jinak další aktualizace buď zítra, nebo na začátku měsíce... Jo, už jsem se na novém naučila trochu psát.. A pro jistou kantorku češtiny, která sem chodí kontrolovat tvar slovesa být - už se kontroluju a mám i méně chyb, díky Vašemu emailu.. srdečné díky...

   Chci poděkovat všem, kteří sem chodí stále a i nově příchozím a Všem přeji do Nového roku, trochu opožděně, vše nej...

  • Nové – Stvořeni z kouzel (hadi,draci) – Srní – Hadí král
  • Nové – Stvořeni z kouzel (lesní) – Sklářský skřítek Durandl
  • Nové – Stvořeni z kouzel (lesní) – 2x Divoženky – Vítkov a Plešné jezero
  • Nové – Stvořeni z kouzel (strašící) – Šumavský Divoký lovec – lotr Drábek a znovuoživený jelen
  • Nové – České peklo – Čertovo jezero
  • Nové – České peklo – Čertovo znamení
  • Nové – Duchařské historky – 2x Slovensko – Brekov – Přízrak černého koně, Devin – přízrak černé kozy

 

25.1.2015

   Hola, další aktualizace. Pořád nevím, co si o Aštarovi a vesmírných lidech myslet. Nějak mi to zapadá a i ne. Svého démona s ním začínám už mírně vytáčet. Další aktualizace bude buď ještě dneska večer nebo až zítra k večeru.

  • Přidána anketa o Ježíši Kristu
  • Doplněn – Seznam černých psů – 2 nové záznamy
  • Nové – Duchové Česka – Frymburk – zloun, který navštívil nebe, peklo a očistec
  • Nové – Duchové Česka – Frymburk – hradní panna, Ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Helfštýn – černý pes, průvod duchů, ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Hlavatce – zkamenělá svatba
  • Nové – Duchové Česka – Hlavenec – Přízrak kočáru
  • Nové – Duchové Česka – Hluboká nad Vltavou – Ohnivý myslivec, zkamenělý pastýř, tajemný myslivec, Ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Holasovice – přízrak zlého správce
  • Nové – Duchové Česka – Holice – Strašící okolí
  • Nové – Duchové Česka – Horní Blatná – zjevení muže
  • Nové – České peklo – Frymburk – švec a čertovo kopyto
  • Nové – České peklo – Vítkův Hrádek – Studánka jako peklo brána
  • Nové – České peklo – Vítkův Hrádek – čertovský poklad, čert a chlapci
  • Nové – České peklo – Čertův kámen a zrušená smlouva
  • Nové – Stvořeni z kouzel (Létající) – Holice – ohnivý muž a světýlka

Edit: Tak ještě jsem stihla něco dalšího doplnit a seskládat

  • Nové - Stvořeni z kouzel (ostatní) - Obři - případy
  • Nové - Stvořeni z kouzel (lesní) - Duchové stromů

22.1.2015

   Hola děťátka. Po dlouhé době opět aktualizace - ano můžu se vymluvit na čas a poruchu starého noťasu. Tak moc pěkně to nepůjde, protože si zvykám na psaní na novém noťasu a ten má písmenka jinak poskládané, jak jsem zvyklá. Jistě jste si všimli 2 nových anket o Vesmírných lidech, jako téma je to fascinující, ale trochu mě na jejich hlavním webu zklamala absence e-mailu a větička o omezení tel a e-mailů na minimum. Je toho tolik k probádání - a to jsem jim jen chtěla napsat ohledně díků jejich článku o stravě a trochu se optat na Aštara - trochu mi to vrtá hlavou ohledně Duchovního satanismu, ale co naplat.

   Jistě jste si všimli nové sekce Fanfiction, které se stává stálou sekcí - na vaše "stvořené" příběhy. Jinak se pokusím od dnešního dne, každý den něco přidat.. mám toho na zpracování tolik, že nevím, kam mám hlavu položit.

  • Nové - založena sekce FanFiction; vložen prolog a 1. kapitola příběhu Shinobi a jeho slib
  • Nové – Duchové Česka – Drahonice – duchové majitelů
  • Nové – Duchové Česka – Drslavice – Zkamenělá svatba a ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Drštka (Ronšperk) – zjevení panen, Ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Družec – zkamenělý bratr
  • Nové – Duchové Česka – Dřevohostice – Bílá Paní, duch správce a ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Dřínov – Bílá Paní
  • Nové – Duchové Česka – Dvůr Králové nad Labem – přízrak boháče
  • Nové – Duchové Česka – Dyleň – propadlé město, ovčák a hodiny
  • Nové – Duchové Česka – Dýšina – Bílá Paní
  • Nové - Stvořeni z kouzel (lesní) - Trhovec a trpaslíci

17.1.2015

  Do sekce Ankety přidány 2 nové o Vesmírných lidech.

12.11.2014

  Aktualizace zanedlouho.. Rozhodla jsem se na vaše naléhání aktualizovat více, méně příspěvků. Nebojte se svěřit do sekce Vaše příběhy. Cokoliv nadpřirozeného co jste prožili, ve vašich vlastních slovech. Docela mě mrzí, že se toho mnoho lidí bojí.

  • Nové - Vaše příběhy - 4 příběhy od Artinyx

27.10.2014

   Omlouvám se za dlouhou odluku, ale už to bude lepší. Sousředila jsem se na zápisky, sestřádala, sepsala, nové dohledala a tadá. Za 2 dny aktualizována práce za celkem cca 3 měsíce. V nových duchů Česka se mi, nevím proč, dává místo malého i ve spojení vět velké I, tak to nějak dále neřeším - je to "i" - zjevně chce být jako písmeno důležité. Doufám, že se vám vše líbí a další aktualizace bude - pokud vše dobře dopadne, na začátku dalšího měsíce. Občas se mi do sepisování plete můj démon, takže ztratím orientaci smyslu textu a věta nedává moc smysl - za to se omlouvám, ale můj démon prostě má rád České pověsti a "rád" je komentuje.

  • Doplněn – Seznam černých psů v Čechách – doplněno o 8 hesel
  • Aktualizován – Duchové Česka – Domažlice – zakletý zeman, létající skřítek, starci, Ostatní
  • Aktualizován – Duchové Česka – České Budějovice – černý pes, Bílá Paní, Ostatní
  • Aktualizován – Duchové Česka – Dobříš – Přízrak smutného templáře, černý rytíř, ostatní
  • Aktualizován – Stvořeni z kouzel (Strašící) – Divoká honba – obecné a případy – přidáno 6 případů
  • Aktualizován – Stvořeni z kouzel (Ostatní) – Fext – obecné a případy – doplněny 4 případy
  • Nové – České peklo – Cidlina – Čertova studánka
  • Nové – České peklo – Cvilín – Ahasver poustevník a ďáblova kazatelna
  • Nové – České peklo – Červená Řečice – čert a kalendářník
  • Nové – České peklo – Belzebub a soused Ráček
  • Nové – Stvořeni z kouzel (Vodní) – Vodníci – případy
  • Nové – Stvořeni z kouzel (Vodní) – Červená Řečice – vodník a 7 panen
  • Nové – Stvořeni z kouzel (Strašící) – Černčice – ohnivý pes
  • Nové – Stvořeni z kouzel (Lesní) - Děčín – Odchod skřítků, poklad a chudý rybář
  • Nové – Stvořeni z kouzel (Lesní) – Holice – Divé ženy
  • Nové – Stvořeni z kouzel (Lesní) – Skřítkové a trpaslíci – případy
  • Nové – Stvořeni z kouzel (Lesní) – Doubravčice - Lesní Žínky
  • Nové – Stvořeni z kouzel (Lesní) – Domažlice – Skřítek Skalník
  • Nové – Stvořeni z kouzel (Ostatní) – Bílsko – Poustevník a Faun
  • Nové – Duchové Česka – Bruntál – duch křivopřísežníka, místo setkávání čarodějnic, Bílá Paní a Ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Březno, Březolupy, Březsko, Břvany
  • Nové – Duchové Česka – Buchlov – fantom ženy, Bílá Paní, Ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Buková (hora) – Zkamenělé děvče, Ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Bušovice – přízrak jezdce a Ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Bystré – přízrak zlého vrchního
  • Nové – Duchové Česka – Bzenec – korunovační víno hlídá duch
  • Nové – Duchové Česka – Cidlina – přízraky mužů a ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Ctětín – přízrak hajného a černý kocour
  • Nové – Duchové Česka – Cvilín – Schovanka a lupiči, morové stádo, Ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Čáslav – duch stavitele
  • Nové – Duchové Česka – Častolovice – Černá Paní a Ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Častrov – ohnivý vůz a ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Červená Řečice – černá mše duchů, Ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Červený Hrádek – duchové pánů, duch šedé Paní, Duch barona, tančící slepice, duch chlebodárce
  • Nové – Duchové Česka – Česká Kamenice – přízrak starce a ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Česká Lípa – Bílá Paní, Ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Česká Třebová – duch ženy, mlynář a cikánka, Uhrovy doly, Ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Český Dub – Duch ponocného a Ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Český Těšín – přízrak černé kněžny,
  • Nové – Duchové Česka – Čihovice – Bílá Paní a dítě; Čimelice – přízrak krutého majitele
  • Nové – Duchové Česka – Činěves – Ohnivý muž, Mše duchů, Ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Dačice – Přízrak černého muže,  Ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Děčín – duch ovčáka, černý rytíř a Ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Děvín – duch hradního pána a Ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Dlažkovice – duch kněze
  • Nové – Duchové Česka – Dobrá Voda – Režná Paní
  • Nové – Duchové Česka – Dobrovice – přízrak zlého vrchního
  • Nové – Duchové Česka – Dobřenice – Bílá Paní a Ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Doksy – Bílá Paní a krutý Pancíř
  • Nové – Duchové Česka – Dolní Žandov – zakletý purkrabí, Ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Dolní Žleb – černý rytíř, Bílá Paní, Temný čaroděj, Ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Domoušice – přízrak myslivce a Ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Doubravčice – přízrak černých kočárů, Poklady, Ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Doudleby nad Orlicí – Strašení a Ostatní

 

26.10.2014

  • Aktualizován - Duchové Česka - Bernartice nad Odrou – duchové lakotných manželů a Ostatní
  • Doplněn - Seznam černých psů - 10 záznamů
  • Doplněn - Seznamy (Pojmy) - přidána hesla pod písmeny L, M, N, O (od osobnosti až po Fauna a Flora)
  • Nové - Svět démonní - Jeskyně Iktu a nezdařený rituál
  • Nové - Duchařská místa - Bratislava a její duchové
  • Nové - Smrt - Brumovská smrtka
  • Nové - České peklo - Bušovice - Čertův kámen
  • Nové - Stvořeni z kouzel (Vodní) - Brumovský hastrman
  • Nové - Stvořeni z kouzel (Lesní) - Bruntál - hrubián a trpaslík
  • Nové - Duchové Česka - Polička - podzemní moře, pohanské obětiště a další
  • Nové - Duchové Česka - Annín – Strašení a Ostatní
  • Nové - Duchové Česka - Babice, Batelov, Benešov
  • Nové - Duchové Česka - Beroun – Přízraky klášterské, Ohnivý Beha, Prorocký sen, Mše duchů, Přízrak služebné, Neposílej do boje strážce pokladu, Pokřtěné štěně, Ostatní
  • Nové - Duchové Česka - Běšiny – přízrak s praporem a Marjánka a zpropadený rytíř
  • Nové - Duchové Česka - Bezno – propadlý kočár a poklad
  • Nové - Duchové Česka - Bílovice – Lutotín – Bílá Paní
  • Nové - Duchové Česka - Bílý kůň – přízrak sedláka
  • Nové - Duchové Česka - Blansek – Jura a nemocná matka, Prokletí rodu, Duchové milenců, Poklad na Blanseku
  • Nové - Duchové Česka - Blovice, Borohrádek
  • Nové - Duchové Česka - Bludov – Bílá Paní a Ostatní
  • Nové - Duchové Česka - Borotín – Bílá Paní, Nemrtvá či Bílá, Ostatní
  • Nové - Duchové Česka - Brandov – Loupežnický hrádek, Chlapec, šedivec a poklad, Bílá Paní
  • Nové - Duchové Česka - Branná – Zkamenělá osoba, Ostatní
  • Nové - Duchové Česka - Branov – poklad a lapkové
  • Nové - Duchové Česka - Broumov – duch vojáka a ostatní

 

12.7.2014

Během dne bude doplňovány informace. Je to zvláštní, jakoby mě sytily informace, naposledy jsem jedla ve čtvrtek, ale asi to je jen energiemi kolem mne.

  • Vloženy 4 nové ankety
  • Doplněn - Seznamy - Seznam mimodlaků doplněn o nová hesla a infa - jezevcodlak, liškodlak, krysodlak, havranodlak, žábodlak, kočkodlak, pavoukodlak, tygrodlak, lupine, kancodlak, zmijodlak, medvědodlak, gorillodlak, jeřábodlak
  • Doplněn – Seznam démonů – Bes, Bogińki, Bag, Černoboh, Domovik, Démoni nemocí, Nahaš, Maju, Senmurv – símurg, Thevetata, Vala, Zardan,
  • Doplněn – Seznam bohů a bohyň podsvětí a smrti – Aker, Amentet, Amset, Anup, Apop, Duamutef, Hapi, Isdes, Kehebsenuf, Kebhut, Mehen, Menket, Nebthet
  • Doplněn – Seznam černých psů aktualizován o 1 záznam
  • Nové – Svět démonní – Chrám Sethův
  • Nové – Stvořeni z kouzel (živící se) – Ivančice – upír
  • Nové – Zajímavosti – Neplnohodnotné děti, aneb do hrobu s nimi
  • Nové – Duchařská místa – Anglie – Strašidelný dům reverenda Bulla
  • Nové – Duchové Česka – Brno – zakletý můstek, mše duchů, popravní místo, strašení na radnici, strašidelné dveře na radnici
  • Nové – Duchové Česka – Brno – vystrašený malíř, dům s ozvěnou a duchem mnicha, Řečkovické tahací strašidlo, strašidlo z Černých polí
  • Nové – Duchové Česka – Jičín – správce na bílém koni
  • Nové – Duchové Česka – Zaniklá tvrz Machovce a její přízraky
  • Nové – Duchové Česka – Jablonné v Podještědí – mužík a černý pes
  • Nové – Duchové Česka – Janské Lázně – bílá paní
  • Nové – Duchové Česka – Jemnice – duch purkrabího
  • Nové – Duchové Česka – Chomutov – zazděný mnich a očarovaný důl
  • Nové – Duchové Česka – Jaroměř – Josefov – duch tesaře
  • Nové – Duchové Česka – Chlumec nad Cidlinou – přízrak jelena
  • Nové – Duchové Česka – Horažďovice – mrtví Tomášové
  • Nové – Duchové Česka – Domažlice – létající skřítek, starci a ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Dolní Kounice – kosti umučených, chodby a šílený chasník
  • Nové – Duchové Česka – České Budějovice – bílá paní a černý pes
  • Nové – Duchové Česka – Bílovec – poštovní vůz s kostrami a ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Větřkovice – hřbitovní zážitky a šílená dcera
  • Nové – Prokleté – Prokletí kolem Venezuelského hrdiny
  • Nové – Prokleté – Prokletí Vojtěcha z Pernštejna
  • Nové – Prokleté – Plumlov – zkamenělá paní
  • Nové – Prokleté – Prokletý komiks
  • Nové – Prokleté – Prokletý hotel Chelsea
  • Nové – Prokleté – Prokletý dům v Polsku
  • Nové – České peklo – Věrozvěsti a čert
  • Nové – České peklo – Čertův stolek
  • Nové – České peklo – Čertův mlýn a čertův most

11.7.2014

   Opět delší pauza, ale další budou asi už zítra. Jinak ze článků jsem si oblíbila větu z brněnských vodníků "Přivážu tě růžencem ke kříži", v knihách jsem taky narazila na Krabata a Koraktor, takže zase nějaké to info navíc, ale sem to házet nebudu. Hezký víkend

  • Upraven – Duchařská místa – les Bor doplněn o nové informace a dán dopředu
  • Upraven – Smrt – Brno – smrtky 3x – doplněna jiná verze královopolské smrtky
  • Upraven – Duchové česka – Duch v zámku v Chudenicích – doplněny nové poznatky (strana 16)
  • Upraven – Duchové česka – Frenštát pod Radhoštěm – dívka pro pivo – doplněny infa pro ostatní
  • Doplněn – Stvořeni z kouzel (vodní) – vodníci případy aktualizován o jeden záznam
  • Doplněn – Seznamy – černí psi doplněni o 3 záznamy
  • Nové – Stvořeni z kouzel (Létající) – Světýlka – případy
  • Nové – Stvořeni z kouzel (strašící) – Brno – černý pes z Králova Pole, Mokré Hory a Letné
  • Nové – Stvořeni z kouzel (vodní) – Brno – 7x vodníci
  • Nové – Stvořeni z kouzel (lesní) – Brno – šestinedělka a víly
  • Nové – Stvořeni z kouzel (lesní) – Polní strašidla
  • Nové – Stvořeni z kouzel (draci, hadi) – Žinkov – hadí král a jeho rodina
  • Nové – Duchařské historky – Bílá Paní a Pruský princ
  • Nové – České peklo – Brno – zápasící čerti
  • Nové – České peklo – Svatý Wolfgang a ďábel
  • Nové – České peklo – Malešov – lapkova dcera a čert
  • Nové – České peklo – Poustevník a skalní město
  • Nové – Duchařská místa – Duchové Londýnského metra
  • Nové – Duchařská místa - Ostrov Gaiola
  • Nové – Duchařská místa – Ostrov Daksa

22.6.2014:

   Zaprvé delší čas jsem tu nebyla, potíže s prohlížečem, přičemž to musím nějak kvůli nechuti přidávat zamluvit.

   Zadruhé mi přišel naštvaný email s tím, že si mám dávat pozor na tvar slovesa "být". Osobně se mi více líbí spojení "by jste", "by jsme", ale souhlasím, že by se mělo psát správně, takže si budu dávat pozor na správný tvar "bychom", "byste", "bysme". Dané osobě děkuji za upozornění.

  • Doplněno – Seznam černých psů – 14 nových záznamů
  • Doplněno – Seznam draků v Čechách – 3 nové záznamy
  • Nové – Smrt – Petřvaldská smrtka
  • Nové – Smrt – Mrtvé děti pozicováni a fotografováni jako živé
  • Nové – Stvořeni z kouzel (Děsící) – Divoká honba (velký článek, rozšíření, starý v lesních smazán)
  • Nové – Stvořeni z kouzel (Děsící) – Orthos
  • Nové – Stvořeni z kouzel (Ostatní) – Mantichora
  • Nové – Stvořeni z kouzel (Ostatní) – Katoblepas
  • Nové – Stvořeni z kouzel (Ostatní) – Chiméra
  • Nové – Stvořeni z kouzel (Ostatní) – Kentaur
  • Nové – Stvořeni z kouzel (Ostatní) – Fext
  • Nové – Stvořeni z kouzel (Ostatní) – Moiry
  • Nové – Stvořeni z kouzel (Ostatní) – Norny
  • Nové – Stvořeni z kouzel (draci,hadi) – Nágové
  • Nové – Stvořeni z kouzel (draci,hadi) – Chvalčov – chudý dřevař a hadí král
  • Nové – Stvořeni z kouzel (draci,hadi) – Javorník – hadí král
  • Nové – Stvořeni z kouzel (Létající) – Světýlka a sedlák, Světýlka a popálený chlapec
  • Nové – Stvořeni z kouzel (Lesní) – Štramberští skřítci
  • Nové – Stvořeni z kouzel (Lesní) – Hejkal od svaté Anny
  • Nové – Stvořeni z kouzel (Lesní ) – Případy hejkalů
  • Nové – Stvořeni z kouzel (Živící se…) – Mory – případy
  • Nové – Stvořeni z kouzel (Vodní) – Vikštejn – vodní princezna
  • Nové – Stvořeni z kouzel (Vodní) – Štramberský vodník, Vodník šprýmař, Hukvaldský vodník, Vodník a děvčata, Závišický hastrman, Vodník a pasáci, vděčný vodník, vodník pere,
  • Nové – Stvořeni z kouzel (Vodní) – Vodníci – případy
  • Nové – Stvořeni z kouzel (Vodní) – Brno – vodníci
  • Nové – Stvořeni z kouzel (Vodní) – Vodník versus zaklínač
  • Nové – Stvořeni z kouzel (Vodní) – Česká Třebová – střelený vodník
  • Nové – Duchové Česka – Opavsko – Tanec čarodějnice a čaroděj šprýmař
  • Nové – Duchové Česka – Záhorsko – Stašidelné stavení, Bílá paní, Ohnivá paní a černokněžník, paní, sedlák a poklad, duch krutého správce, duch fojta, rytíř a zakletý hrad, dívka pro pivo
  • Nové – Duchové Česka – Frenštát pod Radhoštěm – dívka pro pivo
  • Nové – Duchové Česka – Křinec – ohnivý průvod
  • Nové – Duchové Česka – Horní Branná – duch krutého správce Roupy
  • Nové – Duchové Česka – Holešov – ohnivý kohout
  • Nové – České peklo – Čertovy mlýny, Čert na radhošti
  • Nové – České peklo – Jeseničtí čerti
  • Nové – České peklo – Svatý Prokop a ďáblové
  • Nové – České peklo – Hrádek u Úštěku – čertovské peníze
  • Nové – České peklo – Kuřim – čertovy obrázky
  • Nové – Duchařské historky – Duch holčičky a zlý duch
  • Nové – Duchařská místa – Ohnivý Bohučovický dům
  • Nové – Duchařská místa – Mělnický strašidelný dům
  • Nové – Duchařská místa – Zdemolovaný strašící dům
  • Nové – Duchařská místa – Strašidelný domek v Bobrové
  • Nové – Duchařská místa – Letohrádek ve Valeči
  • Nové – Duchařská místa – Les sebevrahů (nová verze, delší, propracovanější)
  • Nové – Duchařská místa – Silnice duchů
  • Nové – Duchařská místa – Moskevský dům oběšenců

2.4.2014

  • Doplněn – Seznamy – Pojmy (od osobností po faunu) doplněny o hesla pod písmeny CH, I, J, K
  • Nové – Stvořeni z kouzel (draci, hadi) – Drak v Polsku
  • Nové – Stvořeni z kouzel (vodní) – Vodník od Mlýna, Vodník od Cakelského mlýna
  • Nové – Stvořeni z kouzel (vodní) – Vodník od Oldřichovic, Vodník a šumař
  • Nové – Stvořeni z kouzel (vodní) – Uražený vodník, vodník a napravená selka
  • Nové – Stvořeni z kouzel (vodní) – Zamilovaný vodník, Vzpomínka na vodníka
  • Nové – Zajímavosti – Žulový monument tajných společenství
  • Nové – Zajímavosti – Muži v černém
  • Nové – Zajímavosti – Pyramida na Aljašce
  • Nové – Duchařské historky – Duch dealera
  • Nové – Duchařské historky – Duchové zavražděných dětí
  • Nové – Duchařské historky – Dětský modrý duch

28.3.2014

  • Doplněn – Jména démonů CH – Chorozon
  • Doplněn – Duchové Česka – Kašperk
  • Doplněn – Stvořeni z kouzel (ostatní) – 1 věta do Magických bytostí Šumavy
  • Nový – Duchové Česka – Brno – Židenické strašidlo
  • Nový – Stvořeni z kouzel (živící se) – Hospodáři a můra – 2 příběhy
  • Nový – Stvořeni z kouzel (Spekulativní) – Kraken
  • Nový – Stvořeni z kouzel (Spekulativní) – Aspidochelone
  • Nový – Ego církev? – Codex Tchacos
  • Nový – České peklo – Kašperk – za 3 duše vás zachráním
  • Nový – Duchařská místa – Dům, kde mizí osoby a pokoj se zeleným světlem
  • Nový – Duchařská místa – Strašidelný dům na Karlíně
  • Nový – Smrt - Podivné zvuky mrtvol

24.3.2014

  • Doplněn – Seznam démonů D – Drude
  • Doplněn – Seznam mimo-dlaků – žralokodlak
  • Nové – Stvořeni z kouzel (ostatní) – Hydra
  • Nové – Stvořeni z kouzel (ostatní) – Gorgony
  • Nové – Stvořeni z kouzel (ostatní) – Fenrir
  • Nové – Stvořeni z kouzel (létající) – Harpyje
  • Nové – Stvořeni z kouzel (létající) – Bludičky – 3 případy
  • Nové – Stvořeni z kouzel (lesní) – Skřítek a zlojezdci na Dívčím kameni
  • Nové – Stvořeni z kouzel (spekulativní) – Vietnamský divoch
  • Nové – Světové peklo – Posednutý Bob a vystrašená Morgan
  • Nové – Světové peklo – Posednutá Mary
  • Nové – Svět démonní – Démoni, archanděl Michael a původ českých strašidel
  • Nový – České peklo – Brno – mlýn, čert a chuďaska
  • Nový – České peklo – Šaunštejn – Vstupenka do pekla
  • Nový – České peklo – Valečov – Čertova šlápota
  • Nový – Duchařské historky – Červený muž z Tuilerií
  • Nový – Duchařská místa – Dům plný bolesti aneb na půdě straší stínový muž
  • Nový – Duchařská místa – Strašidelné Sydney
  • Nový – Duchové česka – Krasíkov – Bílá paní Švamberská
  • Nový – Duchové česka – Andělská hora – kostlivci, mniši a poklad
  • Nový – Duchové česka – Cornštejn – Bílá paní a ostatní
  • Nový – Duchové česka – Žďár nad Sázavou - kostelní výchovný přízrak a přízraky v klášteře

 

22.3.2014

  • Nové – Stvořeni z kouzel (strašící) – Polednice a Poledníček
  • Nové – Stvořeni z kouzel (strašící) – Poledníček a děvče od Makového pole
  • Nové – Stvořeni z kouzel (strašící) – Klekánice, Klekáníček a 6 pedagogických strašidel
  • Upraveno – Stvořeni z kouzel (lesní) – Divý muž od Chlumce – přidán další příběh
  • Nové – Stvořeni z kouzel (lesní) – Hejkal od Horní Myslové
  • Nové – Stvořeni z kouzel (lesní) – Hejkal a Hejkalka
  • Nové – Stvořeni z kouzel (lesní) – Hejkal od Martinic
  • Nové – Stvořeni z kouzel (lesní) – 2 případy Hejkalů – Hejkal od Borače a Hejkal od Dobré vody
  • Nové – Stvořeni z kouzel (lesní) – Hejkalové od Velkého Dářka
  • Nové – Stvořeni z kouzel (ohnivé) – Fénix
  • Nové – Stvořeni z kouzel (živící se) – Ghúl
  • Nové – Duchové Česka – Hradec nad Moravicí – duch Felixe
  • Nové – Duchové Česka – Hrádek u Nechanic – houpací křeslo
  • Nové – Duchové Česka – Chroustníkovo Hradiště – duchové templářů a poklad

20.3.2014

   Velká aktualizace, doufám, že Vás potěší. Jinak docela mě pobavila jedna chyba v české knize, kdy jako dítě bohyně Eset dali Osirise, jejího muže. Další věc, co tu udám je zmínka z jedné knihy "v jiném raném alchymistickém textu říká egyptská bohyně Isis svému synu Hórovi, že alchymistické postupy ji naučil anděl Amnäel po určitých sexuálních předehrách."

  • Přidáno – jména démonů Achor, Arioch, Alastor, Miagyl, Medarkar
  • Doplněno – Stvořeni z kouzel (létající) – Apsara
  • Doplněno – Seznam draků – 22 záznamů
  • Doplněno – Seznam černých psů – 2 záznamy
  • Doplněno – Seznamy Osobnosti až flora – doplněny o písmena G a H
  • Nové – Stvořeni z kouzel (draci, hadi) – Draci ve světě
  • Nové – Stvořeni z kouzel (draci, hadi) – Velké Karlovice – drak a chuďas
  • Nové – Stvořeni z kouzel (draci, hadi) – Drak na Macoše
  • Nové – Stvořeni z kouzel (draci, hadi) – Třemšínský had
  • Nové – Stvořeni z kouzel (draci, hadi) – Liberec – panna a drak
  • Nové – Stvořeni z kouzel (draci, hadi) – Hadí magie a korunky
  • Nové – Stvořeni z kouzel (lesní) – Holda
  • Nové – Stvořeni z kouzel (lesní) – Hejkal
  • Nové – Stvořeni z kouzel (lesní) – Divoženky
  • Nové – Stvořeni z kouzel (lesní) – Čarostřelci
  • Nové – Stvořeni z kouzel (lesní) – Divoká honba
  • Nové – Stvořeni z kouzel (lesní) – Skalní duch od Kynžvartu
  • Nové – Stvořeni z kouzel (lesní) – Brno – Obřanská a Maloměřická divoženka
  • Nové – Stvořeni z kouzel (lesní) – Divý muž od Vysokého Chlumce
  • Nové – Stvořeni z kouzel (živící se) – Empusa
  • Nové – Stvořeni z kouzel (strašící) – Banshee
  • Nové – Stvořeni z kouzel (strašící) – Kerberos
  • Nové – Stvořeni z kouzel (strašící) – Brno – policista a černý pes
  • Nové – Stvořeni z kouzel (ostatní) – Magické bytosti ze Šumavy
  • Nové – Stvořeni z kouzel (ostatní) – Brno – jelen se zlatým křížem
  • Nové – Stvořeni z kouzel (vodní) – Adamastor
  • Nové – Stvořeni z kouzel (vodní) – Vodník – obecné info
  • Nové – Smrt – Brno- smrtka ze staré kovárny
  • Nové – Duchové Česka – Brno – Pandur Trenc, továrník Essler, vypálené prsty, strašidelná cihelna
  • Nové – Duchové Česka – Brno – přemyslovská hlídka, žid Jákob, Tunkl z Brníčka
  • Nové – Duchové Česka – Brno – sebevrah ze Židenického hřbitova, mrtví ženiši, neviditelní sekyrky, duch v Masarykově čtvrti, zazděný muž z Orlí ulice
  • Nové – Duchové Česka – Brno  – dítě se stříbrným zvonečkem, plačící dítě, duchové v České ulici a jednotlivá místa s duchy
  • Nové – Duchové Česka – Kámen – duch zazděné
  • Nové – Duchové Česka – Kostomlaty pod Milešovkou – proradný Jakoubek
  • Nové – Duchové Česka – Kynžvart – Nerovná láska a ostatní
  • Nové – Duchové Česka – Lipnice – Kostlivec  s diamantovýma očima, černý muž a zazdění milenci

 

22.1.2014

  • Nový – Seznamy – do pojmů doplněny hesla pod E a F
  • Nový – Stvořeni z kouzel  (Létající) - Apsara
  • Upraven - název sekce Důležité kontakty na Kontakty a Odkazy; přidány 2 sekce Odkazy CZ a Odkazy EN (budou ještě další)
  • Nový - Odkazy CZ - sepsán provizorní seznam zajímavých a dobrých blogů a stránek
  • Nový - Odkazy EN - sepsán provizorní seznam webů, hlavně Bestiářů, stránek o bozích a démonech (doplním)

 

21.1.2014

  • Nový – Prokleté – Bouzov – zakletý zámek
  • Nový – Jména démonů – přidán Surtr

 

15.1.2014

  • Nový – České peklo - Skály (Štarkov) – Jak čert loupežníkům do pekla pomohl
  • Nový – České peklo - Vranov nad Dyjí – Rezavý Petr a čert
  • Nový – České peklo - Javorník – Jánský Vrch – Ďáblův dar

 

14.1.2014

  • Nový - Stvořeni z kouzel (Strašící) - Abbey Lubbers

9.1.2014

  • Nový – Duchařské historky – Krvavá Mary
  • Nový – Duchařské historky – Přízrak ženy v Thajsku
  • Nový – Svět démonní – Černoocí děti
  • Upraven – Stvořeni z kouzel (živící se) - Wendigo

 

8.1.2014

  • Nový – Prokleté – Prokletý Pokainský les
  • Nový – Prokleté – Prokletý vůz arcivévody Františka Ferdinanda
  • Nový – Prokleté – 5 prokletých silnic Česka
  • Nový – Prokleté – Prokletý diamant Naděje
  • Nový – Prokleté – Prokletá filmová série Poltergeist
  • Nový – Zajímavosti – Tibetská jeskyně s neznámými bytostmi a Samádhi
  • Nový – Zajímavosti – Čínské pyramidy
  • Nový – Strašidelné historky – Film 3:15 dle skutečné události
  • Nový – Strašidelné historky – 8 strašidelných lodí
  • Nový – Stvořeni z kouzel (létající) – Gryfové
  • Nový – Stvořeni z kouzel (spekulativní) – Mexické ptačí monstrum kmene Navaho
  • Nový – Stvořeni z kouzel (lesní) - Hockauf
  • Nový - Duchové Česka - Jezeří - duch mnicha Tobiáše

 

7.1.2014

  • Sekce stvořeni z kouzel byla rozdělena do podsekcí, časem možná nějaká ještě přibude, navíc budu jinak psát Co je nového
  • Nový – krokodýlí muž (Stvořeni z kouzel – Spekulativní)
  • Nový – Obřany – obři a lidé (Stvořeni z kouzel – Ostatní)
  • Nový – Edelštejn – lidožraví obři (Stvořeni z kouzel – Ostatní)
  • Přestěhován – článek Smrťáci přestěhován do sekce Smrt
  • Rozdělen - článek Brno - bludičky rozdělen na Bludičky (doplněny informace) a Obřanské a Žabovřeské bludičky

 

6.1.2014

  • 3 články o posednutí démonem a démonovi v domě přemístěny do sekce Světové peklo, které na podobné příběhy bude i zaměřeno, aby se nezahlcovala sekce Svět démonní
  • Seznam černých psů aktualizován – 1 záznam
  • Dybbuk aktualizován v seznamech démonů
  • České peklo aktualizován – Zápas Šembery s ďábly
  • Prokleté aktualizován – Bruntál – panna králík
  • Prokleté aktualizován – Údolí sedmi smrtí
  • Duchařská místa aktualizován - 5 měst duchů, kde vás duchové nechtějí
  • Duchařská místa aktualizován – Poveglia – ostrov hnijících
  • Duchařská místa aktualizován – Děsivá nemocnice Changi
  • Duchařská místa aktualizován – 8 strašidelných majáků
  • Zajímavosti aktualizován – Tajemná skupina Bilderberg
  • Zajímavosti aktualizován - 8 legendárních říší, které se ztratily
  • Zajímavosti aktualizován - Staré mapy, které obsahují neznámé oblasti
  • Duchové Česka aktualizován – Český Štemberk – duchové zlaťáků
  • Duchové Česka aktualizován - Hartenštejn – Princezna a divý pes
  • Duchové Česka aktualizován - Dobříš – přízrak smutného templáře a ostatní
  • Duchové Česka aktualizován – Havířov – Šumbark – Krutý šafář Holota
  • Duchové Česka aktualizován - Landštejn – duch krutého Viléma, Bílá Paní
  • Seznamy aktualizován o D

 

29.12.2013

  • Seznam černých psů aktualizován – 1 záznam
  • Seznamy aktualizován – v knihách pod C (Corpus hermeticum); doplněno písmeno Č a to v duchovní a magie, astrologie, fauna a flora
  • České peklo aktualizován - Starý Jičín – Čertovy námluvy
  • Ego církev? aktualizován – Jezídové
  • Duchařské historky aktualizován – Duchové holčiček a Wicca
  • Duchařské historky aktualizován – Panenka smrti
  • Duchové česka aktualizován – Pecka – poklad s cejchem smrti, ostatní
  • Duchové česka aktualizován - Raduň – Správcův kočár a ostatní
  • Duchové česka aktualizován - Rychmburk – zaživa zaděná
  • Duchové česka aktualizován -  Rabštejn – Přízraky s dýkou v srdci
  • Duchové česka aktualizován - Tolštejn – Bílá paní s číší
  • Duchové česka aktualizován - Valdek – mrtvá ve studánce, ostatní
  • Duchové česka aktualizován - Velhartice – 3 sirotci, hrnec kaše a lotr Huerta, Bílá Paní a Ostatní
  • Duchové česka aktualizován - Valdštejn – Poustevník s bolavým srdcem
  • Duchové česka aktualizován - Zubštejn – duch nevěrné Blaženky
  • Duchové česka aktualizován - Veltrusy – ohnivé koňské hlavy

 

27.12.2013

  Opožděně přeji všechno nejlepší k Vánocům, i když je nějak nedodržuju a omlouvám se za opožděnou aktualizaci - stala se mi totiž taková věc, že jsem skládala jedno puzzle za druhým - dostalo se mi do rukou puzzle na 3000 kousků, tak bojuju trochu s myšlenkou jít skládat a přepisovat.

  • většina seznamů aktualizována o písmeno C
  • Zajímavosti aktualizován - Cimburk - poctivý pasáček
  • Zajímavosti aktualizován - Tachov - světce - kouzelná podkova
  • nemá cenu si světit sekci o seznamu Satanových poboček - pro nezájem či strach sekce zrušena
  • Jak jsem už řekla, bojuju s myšlenkou vykašlat se zatím na web - vzhledem k všemu, co se za rok událo, ale nebojte se, své znalosti a zápisky budu přepisovat dál, ale jak jsem už říkala, bojuju trochu s puzzlem.. na puzzle jsem docela maniak, když sednu, nevnímám čas... musím říct, že mi můj démon dokonce i vypnul světla, ždouchl do mě, dal mi vědět ve snu a dokonce mi to řekl, ale puzzle zatím vítězilo.. budu se snažit si ten čas nějak rozdělit - už jsem to slíbila na této straně a slibuju to i tady..

20.12.2013

   Budu se snažit přepisovat mé zápisky co nejvíce, aby byl kompletní seznam(y) a své i další zápisky, jako jsou tyto. Mám ale trochu mišmaš sekci Stvořeni z kouzel a tak nevím, jestli mám sekci rozdělit, protože mě tu čeká opisování zápisků spojených s vílama a jejich evokací, elementama, ale mám tu i obry, trpaslíky, a další př. vietnamský divoch, mám tu sepsaných spoustu mytolo. bytostí... tak nevím, zda nerozdělit tuto sekci do podsekcí, jako u seznamů, a proto, jsem se rozhodla pro menší anketu... anketa tu bude po pár dní

  • Duchové česka aktualizován - Litice nad Orlicí – Klíčnice s černou duší, mnich Karažihovej a Divíšek s přízračným mnichem
  • Duchové česka aktualizován - Litomyšl – šaty z chlebového těsta
  • Duchové česka aktualizován - Lnáře – správce s hořícími vlasy
  • Duchové česka aktualizován - Louzek – v zajetí hadů a štírů
  • Duchové česka aktualizován - Malenovice – useknutá hlava Lidky, ostatní
  • Duchové česka aktualizován - Přimda – hrad se stal hřbitovem
  • Jména démonů aktualizován - Irritum
  • Svět démonní aktualizován - Posednutí, pekelný pes, touha po zlatě, amatérský čaroděj a ten, kdo si na něj hraje
  • Svět démonní aktualizován - Lovkyně duchů, posednutý syn a démon rošťák
  • Duchařská místa aktualizován - Přízraky v zámku Schönbrunn

 

Na facebooku?

Ne, tam opravdu nejsem, osobně nemám facebook ráda a jiné chaty taky, ale můj milý bratr tam je, a tak jsem ho požádala, aby mi tam dal tyto stránky jako odkaz. takže ano, jsem tam, ale jen jako odkaz.

  text slouží jako info pro bratrovy spolupracovníky, kteří se sem určitě přijdou podívat. Tímto je svým jménem i jménem bratra zdravím.

Vítejte na našem webu

Vítejte. Jelikož se jen velmi málo webů zaměřuje na démony a démonologii všeobecně, rozhodla jsem jeden takový založit. Doufám, že naschromáždím co nejvíce informací, které Vám pomohou ve studiu, poznání či jen ukojí vaši zvědavost. Jelikož žádný český seznam démonů není, jsem nucena je překládat. Tudíž Vás upozorňuji, pokud chcete si je uveřejnit na stránky, po domluvě po e-mailu. Ale pozor, na blogách to nechci vidět. Ostatní články po domluvě na kterýkoliv server, ovšem seznam nechci na blogách vidět, jinak kontaktuju vlastníka serveru, na kterém blog je.