Herlius

Datum: 24.09.2016 | Vložil: Herlius

Pokud by existovala Agaria, tak jak píšeš že máš od Elveanose informace, znamená to že to jsou vůči nám multidimenzionální bytosti nezměrné síly......
a čirou náhodou od listopadu či prosince minulého roku sem zažíval prostě "něco" co mi vytvořilo určitou cestu....
Ta cesta je schovaná v pilířích, pokud píšeš pravdu tak ti Elveanos řekne trochu víc. Nejspíš by mohl vědět i něco málo o slově Herlius, Raphen, Nius.....
Samozřejmě tě chci požádat o informace o Evokacích, Invokacích, Komunikací, používání Pečetí a dalších....
Potřebuji přístup k bytosti která by mi mohla odpovědět na pár otázek.... Pokud to co tu píšeš je pravda, tak seš hodně vysoko ve vědomostech... Aby si informace nedávala jen tak někomu... tak můj email je herlius@email.cz ......Psala si i o životě s démonem.... je mi známo že démon může trošku rychleji cestovat... tudíž řekni svýmu ať se zeptá Lilith na posledního z 13 jménem Herlius.... Prosím ať se mi ozveš... Nutně potřebuju bytost na komunikaci... (Bytost - né/člověka) zdůrazňuji že tím nutně, myslím opravdu nutně....

Přidat nový příspěvek